olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Одноразові кульки

*
© Спостерігала як у супермаркеті люди гребуть одноразові кульки. Ні, не беруть, а саме гребуть ... десятка по два ...

А по телевізору і в інтернеті, показують і пишуть що Україна, і не тільки Україна, а вся планета, потопає у смітті. І кожен хто дивиться телевізор і переглядає інтернет, обурюються ... Та ще й як обурюються !

А сходити в сумермаркет з тим кульком, у якому принесли продукти минулого разу, ні-ні ... то ж не можна ! Кульок же одноразовий ! Значить "треба" його викинути у сміття, навіть якщо він чистий.

Я не пропоную прати кульки і сушити їх на вірьовочці, як за часів "совка", але, якщо минулого разу щось принесли з магазина в кульку, вжили те що було принесено, а кульок цілий і не брудний, то чому б не взяти його з собою в магазин, і не покласти в нього ті ж самі продукти знову ? Чому не можна вдруге покласти моркву в той же кульок у якому була попередньо морква ? Або в кульок у якому було не жирне печиво - знову покласти печиво ?

Відповідь лише одна "ВЕЛИКИЙ ОБЛОМ" ! Простіше глибоко обуритися і продовжувати засмічувати довколішнє середовище.

На мою думку, якщо вже нема "ку-ку" побудувати сміттєпереробний завод, то потрібно хоча б трохи менше мітити.

А побудувати сміттєперобні заводи у нас саме не вистачає "ку-ку", а гроші, при бажанні, на таку важливу справу, знайти можна завжди. Просто немає бажання. Перемагає "Пофігізм" на пару з великою "Жабою".

Tags: Наші реалії, бардак
Subscribe

Posts from This Journal “бардак” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments