olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Індексація зарплат та пенсій має складати 73 відсотки, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» наполягатиме на індексації зарплат та пенсій на рівні 73 відсотків. Про це Голова фракції Юлія Тимошенко наголосила сьогодні під час Погоджувальної ради керівників фракцій та комітетів Верховної Ради України.

«Ніякої індексації заробітних плат та пенсій згідно з українськими законами зараз не відбувається. Відповідно до законодавства треба на 73 відсотки провести підвищення пенсій та заробітних плат. Це та безтолкова інфляція, запущена абсолютно непрофесійною політикою», – заявила вона.

Анонсоване підвищення соціальних стандартів на 10- 13 відсотків Юлія Тимошенко пов’язує з майбутніми виборами. «На 10-13 відсотків перед виборами підвищують пенсії та заробітні плати для того, щоб вкотре обвести людей навколо пальця. Перед виборами кинути таку «фінансову кістку…» – вважає лідер фракції.

Народний депутат також звернула увагу, що так звані «соціальні стандарти» виплачуватимуться урядом не у вересні, а в жовтні. На її думку, індексацію зарплат та пенсій треба було проводити з першого дня цього року.

«Не принижуйте людей! Просто закони виконуйте! Гроші для цього є! Корупцію просто припиніть», – закликала політиків лідер «Батьківщини».
http://ba.org.ua/

Tags: п* Ю. Тимошенко
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments