olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про покоління. Впізнайте своє.;)))

*
© * Колись давно було покоління симфоній, пишних суконь з корсетами, вичурних зачісок, шляпок, чоловічіх париків з локонами і роздутих, довжиною до коліна чоловічих трусів штанів.

* Потім було покоління народних пісень, крепдешинових платтів, широких, ніби на виріст, чоловічіх костюмів, і залицянь під місяцем ( . . . ніч яка місячна зоряна ясная, видно хоч голки збирай. Вийди коханая, працею зморена, хоч на хвилиночку в гай . . . )

* Потім було покоління, Боні М, АББА, індійських фільмів, платтів і чоловічих костюмів з кремпліну.

* Потім було покоління «Бітлів» і Макаревича, джинсів-«варьонок» і поцілунків привселюдно.

* Потім було покоління гучного року, нашестя «тіпа-рокерів», дискотек і тотального дефіциту, а також продиктованої дефіцитом моди – модно було те, що було «дістате» по великому блату і бажано щоб воно було імпортне.

* Потім ще було якесь незрозуміле покоління «малинових» піджаків і лосин, пейджерів і «крутих тачок»

* Потім було покоління, групи Віагра і того хто «погрожував убити лодочника», китайських футболок і шортів, комп’ютерів з монітором типу телевізора «Бірьозка» і комп’ютерного пасьянсу.

* Потім було поколінняі гучного читання текстів під розтягнуту музику, ноутбуків, мобільних телефонів
і комп’ютерних ігр.

* Тепер прийшло покоління геть незрозумілої музики, пляшок пива в руках, андроїдів, айфонів, і сидіння в барах замість дискотек.

* Що буде далі - поживемо побачимо . . . напевно, покоління роботів, надсучасної зброї і знищення планети . . . А далі - нове відродження життя протягом мільйонів років . . .

Якщо щось упустила або трохи переплутала, вибачайте, я не фахівець, а просто незалежний спостерігач. ;))) Доповнюйте у коментарях. ;))

https:/olga-den-f.dreamwidth.org/234063.html

Tags: Роздуми., Спостереження
Subscribe

Posts from This Journal “Роздуми.” Tag

 • © " Живіть як птахи"

  * © Не раз чула що Біблія говорить : " Не думайте про завтрішній день, живіть як птахи " А як же живуть птахи ? Так, вони дійсно не думають про…

 • © Невже у нас не вистачає талантів ?

  * © У селі - краса ! Дощіки перебризкують, а трави жадібно всотують вологу і швидко пнуться вгору, до неба, викидають мереживні колоски. Багато…

 • © Є тільки одна невеличка біда ...

  * © Прополола в садку бур'янець. Зараз він ще маленький, та якщо не сполоти його зараз, то він через тиждень буде вже такий, що тотрібно буде братися…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments