olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про Суспільний Договір без філософії.

*
Регулярно запитують: “А навіщо нам оцей ваш Суспільний Договір? Шо, від нього картопля краще родити буде? Чи то газ подешевшає?”

Відповідаю.

НСД — це дія. Це не якась теоретична вигадка високочолих диваків. Це практичне перетворення влади на прозору і залежну від контролю суспільства. Створення умов, щоб влада не за бажанням, а примусово була ефективною та чесною. Якщо чиновник не буде мати можливості витратити корупційні гроші, тоді просто зникне сенс брати хабарі.

НСД — це мир. Тому що у діючий системі влади війна вигідна правлячий верхівці, яка на цій війні заробляє мільярди, зокрема, за рахунок військових. А ще має змогу шантажувати суспільство. Тому війна за цієї влади буде вестися до останнього українця. При реалізації НСД влада буде мати в пріоритеті розвиток країни, а це неможливо під час війни. Нова влада просто змушена буде виборювати мир на умовах України.

НСД — це достаток. Тільки через повне перезавантаження ми нарешті зможемо позбавитися олігархату. Відповідно, вилучити з тіньового обігу більше половини ВВП України — понад 50 мільярдів доларів, отримати з них податки і спрямувати їх на суверенний розвиток України і на соціальні потреби українців.

НСД — це справедливість. Олігархи та нечесні чиновники змушені будуть повернути вкрадене суспільству. Громадський контроль витрат державних службовців та членів їх родин за допомогою комп'ютерних програм, суд, який обирається громадою, забезпечить, що усі — як пересічні громадяни, так і високопосадовці — будуть жити лише на зароблене чесною працею.

НСД — це повага. Україна після жертовного Евромайдану, добровольчого та волонтерського рухів, які вразили світ, повинна врешті решт припинити кружляння по олігархічному колу та почати створення системи влади, яка базується на самоорганізації суспільства та електронній демократії. Це буде інноваційна та перспективна модель держави. І тоді на Україну почнуть зважати у зовнішньому світові, і не тільки, як геополітичну та корупційну проблему, як зараз.

НСД — це перспектива. Створивши державу, яка враховує потреби та надії кожного громадянина, ми, фактично, створимо зразок державного устрою ХХІ сторіччя, якого так потребує нестабільний світ. І Україна отримає міжнародну спеціалізацію, якої ми досі не маємо. І зможе стати центром кристалізації нових міждержавних утворень. Як наслідок, заробляти, а не влазити у борги.

Александр Кочетков; https:/www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2033735036886759&id=100007508473639

Tags: Новий суспільний договір, Пояснення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment