olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

©Про наші колючки і про «добрих господарів».

*
© Це наші колючки. У нас їх зараз багато-багато. Ростуть вони всюди, навіть там де раніше їх зроду не було. Ростуть килимами, розкішні, високі, вищі за мене.

А все через те, що зараз їх перестали косити.

Раніше як було ? У кожному дворі худоби було не багато – одна корова, або пара кізочок, або пара десятків кроликів. У господаря звичайна коса, на довгій дерев’яній ручці, і косив господар траву тією ручною косою, і старанно викошувавав в першу чергу колючки, щоб вони не давали насіння і не розсівалися скрізь.

А зараз як ? Якщо корова – то голів 5-7, якщо кози – то череда, якщо кролі – то дві-три сотні. І коса в господаря «бензо» або «електро-акумуляторна», або взагалі мотоблок або тракторець. Такі сучасні косарки коштують дорого, і тому господарі колючки не косять, вони їх обминають, обкошують. Так колючки залишаються рости далі, цвітуть і радіють життю, дають багато насіння, а насіння те розлітається, розсівається, і колючок у нас тепер цілі поля !!!

Скоро замість сінокосів будуть самі колючки.

Є й такі господарі які сучасними косами косять колючки. Але таких менше. Тож насіння і до них налетить з тих колючок, які залишає рости більшість «добрих господарів».

А тепер погляньте на нашу колючу красу. Красиво звичайно, але ... «що занадто, то не здраво» ;)Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/240647.html

Tags: Наші реалії, Рослини., У селі 2018
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment