olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

©Совєцькі потрєбитєлі.

*
© Довелося побути у саду, у людей, які за часів «совка» були простими совєцькими потрєбітєлями. Тобто працювали на заводі від дзвоника до дзвоника, жили у квартирі у місті, а по овочі та фрукти їздили у «клхози» по сезонах, зі словами : «Оно же там вcьо равно пропадаєт ...»

Зараз у них дача. Купили у 90-х, бо тоді мода така була. Дача то їхня, і сад там є. А от тільки відношення до того саду, як до «колхозного», за часів «совка».

У сад ходять тільки збирати урожай. А те що на деревах сухих гілок видимо не видимо, то їх не стосується. Ходять між тими сухими гілляками, обдирають об них собі руки і спини, і хоч би шо ...

Не витримала я такого видовища, взяла пилку, сікатор, і почистила яблуні від сухого гілля.

А хазяїни приходять і кажуть: «Ой какая красота ! А ми же нє знаєм как сад обрезать. А разве ето можно делать летом ?»

«Можно ! Санітарну обрізку можно робити у будь яку пору року», - відповідаю я, і думаю про себе : «Совка вже 26 років немає, а совєцькі потрєбітєли і по цей день «живєє всєх живих».

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/272170.html

Tags: Наші реалії, Совок
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments