olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

©У нас тут зараз «Земля гуде»...

*
© У нас тут зараз, як казали моя мама, «Земля гуде». Третій день поспіль. Мама дуже любили цю пору, коли починався той гул, казали : «У мене в цю пору відчуття окриленості, відчуття що життя кипить, відчуття приливу енергії і радості на душі ...»

І у мене також. Коли ночинається той гул. Я кидаю всі справи і біжу дивитися з якого саме поля він лунає, рахую комбайни, спостерігаю за ними здалеку, а коли є можливість то підхожу і ближче. Вони роблять найважливішу для людини справу – збирають зерно для майбутнього запашного хліба.

На душі у ці хвилини виникає відчуття радості, аж до сліз ..., і я пошепки читаю молитву і прошу Бога щоб він допомогав тим людям і давав їм здоров’я, силу і натхнення для роботи і сприятливу погоду.

У нас тут зараз «Земля гуде» - то ЖНИВА !!!

А це комбайи на злаковому полі здалеку, там їх сім ! ;)

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/241928.html

Tags: Будні, Жнива, У селі 2018, Урожай
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments