olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Українські села відродяться.

*
© Згодом українські села відродяться. Люди будуть їздити на заробітки в міста, але жити там не захочуть.

Мода на життя у містах з’явилася за часів "совка", і вона обов’язково зміниться, по перше, тому що "совка" вже нема, а по друге, тому що природа у неї така - весь час змінюватися. У містах залишаться постійно жити тільки ті, хто має власне житло. Винаймати квартиру, або жити у гуртожитку, бажаючих ставатиме все менше і менше.

Згодом буде престижно жити на землі, у приватному будинку, і не важливо буде де знаходиться той будинок, у місті чи у селі.

Землі в Україні багато, і люди намагатимуться придбати ділянку і побудувати свій власний дім.

Спочатку відродяться "вимерлі" села, а потім поступово, будуть з’являтися і нові. І умови життя у селах будуть постихеньку змінюватися на кращі, і не тому що з’явиться хороша влада, а через те, що у людей змінюватиметься відношення до місць свого проживання, змінюватимуться цінності, і менталітет взагалі.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/242564.html

Tags: Передбачення, Роздуми.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments