olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Починаються консультації, як вилізти з Донбасу, не втративши обличчя.

*
Нещодавно з'яивилася інформація про те, що Путін у терміновому порядку вирушить на перемовини до Ангели Меркель

Керівник центру дослідження Росії, міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко пояснив, чому президент РФ Володимир Путін терміново зазбирався на перемовини до канцлера Німеччини Ангели Меркель.

"Якщо пов'язати цю обставину з попередніми вояжами двох дуже важливих міністрів в уряді Росії, а саме Лаврова і Шойгу, ми побачимо, що вони так само попередньо побували у Берліні та Парижі, і побували там оцим дуплетом, тому, мені здається, що справа справді "пахне кіросіном".

Ви знаєте, що російська пиха, фактично, перебиває все те, що є адекватним і розумним у будь-якій російській позиції.

Тобто спочатку ми "велікіє", непереможні, "нам всьо ні па чьом", ми на ваші санкції дивилися з великої московської дзвіниці, а тут пішов процес, який я би назвав пошуком можливих варіантів виходу з цієї доволі поганої для Кремля ситуації, але з невтраченим обличчям", – зазначає дипломат.

Він наголошує: "Це означає, що зараз починаються консультації, як вилізти з Донбасу, яким чином відійти, максимально залишивши інтереси там і показавши всередині Росії, що ми насправді не програли, ми виграли, але цей виграш має саме такий вигляд".

При цьому, каже Огризко, про результати зустрічі Україна так чи інакше знатиме, і координуватиме дії із західними партнерами.

"Я думаю, це не останній візит. Можливо, будуть й інші. Ми подивимося по суботній зустрічі, які ключові меседжі прозвучать. Безумовно, що в разі негативного результату для Росії, вона напише якісь загальні дипломатичні формули, які нічого не скажуть. Але, я думаю, що німецька сторона так чи інакше дасть чітко зрозуміти, і ми про це дізнаємося, безумовно, через інші канали, що насправді хотів товариш Путін і як ми всі разом (я маю на увазі Україна і Захід) будемо на це реагувати", – уточнив співрозмовник.

Tags: к Росія - Україна, п* Путін
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments