olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Презентация коцепции Нового Общественного Договора.

*
Вчера (24 августа 2018 года) состоялся не только парад. Вчера в зале заседаний Академии наук состоялась презентация концептов Общественного Договора и новой Конституции. Вот именно так: пока не окончательных тестов, а концептов.

Отчасти поясню. Сергей Дацюк, выступая, говорил о жарких спорах вокруг так называемых «большого» и короткого» вариантов ОД. В большом изложено все-все-все и так, что трудно разобраться самым продвинутым (мне — трудно). Этот вариант поддерживают те, кого мы меж собой называем «философами», группирующимися вокруг Дацюка.

«Короткий» поддерживают «практики», которые занимались реальной общественно-политической работой, я, в первую очередь. «В коротком» варианте, по моему убеждению, должен быть вполне доступно изложен смысл ОД, что он дает гражданам и зачем им в него входить. И только в этом случае мы получим массовую поддержку ОД и шанс на учреждение Республики.

Чтобы не быть голословным, выкладываю свой вариант ОД.

ПОДЧЕРКИВАЮ: это не окончательный и не утвержденный платформой вариант, а именно мой! Но представление об ОД он дает.

КОНЦЕПТ ПРОЗОРОГО СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ (від 23.08.2018р)

НАВІЩО НАМ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР?

Ми існуємо у злиденному сьогоденні. В нас забрали навіть можливість будувати щасливе майбутнє — своє і країни. Ми живемо в очікуванні бід і вважаємо перемогою, якщо не стало ще гірше.

Хто позбавив нас права на щастя? На гідність і добробут, на впевненість у завтрашньому дні?

У чинній Конституції записано, що господар всього — це ми, Український народ. І єдине джерело влади — теж ми.
Але ми штучно роз’єднані політиками та втратили спільну мету. Саме тому олігархи та корумповані чиновники привласнили наше суспільне надбання, що залишилося від радянських часів, узурпували наші права і свободи, залишивши нам лише обов’язки і борги.

Прийшов час відновити справедливість.

Лампочку, яка перегоріла, не ремонтують, а замінюють на нову. З державою, яка не виконує своїх функцій — так само.

Ми, вільні громадяни України, маємо заснувати справжню Республіку, тобто, спільну справу. Для чого об’єднатися і укласти Суспільний Договір, який визначить принципи нашого співжиття, права і обов’язки кожного, хто воліє жити в Україні і користуватися суспільним надбанням.

Ми ніколи не мали прозорого Суспільного Договору. Замість нього діє залаштунковій зговір корумпованих можновладців.
Укладання Суспільного Договору перетворить громадян на справжніх господарів своєї країни, що забезпечить стрімкий розвиток Республіки Україна і добробут кожного.

Так, сьогодні триває агресія Росії проти України, анексія Криму та окупація частини Донбасу. Ми потерпаємо від злиднів та сваволі негідного правлячого класу. І саме тому ми маємо творити літопис успіху з чистого аркушу.
Або укладемо Суспільний Договір і запропонуємо нову модель суспільного устрою справедливості. Або нас очікує нова Руїна.

Час відродити власну гідність, відновити нашу історичну велич. Для цього в нас є право обирати власне майбутнє, є воля і мужність, щоби боронити цей вибір. Є прагнення бути щасливими.

ПРО ЩО МИ ДОМОВЛЯЄМОСЯ ПРИ УКЛАДАННІ СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ?

Ми, вільні громадяни України, усвідомлюючи відповідальність перед Творцем або власною совістю, перед поколіннями минулими і прийдешніми, дійшли згоди про таке:

Наша спільна мета — створення умов для повної самореалізації кожного в гармонії з суспільством, людством, природою.
Ми визнаємо, що всі ми — різні, але готові жити однією спільнотою. Тому ми свідомо відмовляємося від насадження власною волі тим, хто дотримується Суспільного Договору.

Для досягнення суспільної мети ми переходимо до спільного володіння і співуправління суспільним надбанням: державною власністю, надрами, водним і повітряним простором, об'єктами інфраструктури тощо. Це означає, що кожен учасник
Суспільного Договору отримує рівну з усіма персональну частку доходу від використання суспільного надбання.

Отримання персональної частки суспільного доходу нерозривно поєднано з виконанням Суспільного Договору, зокрема, співуправлінням та захистом Республіки Україна від будь-яких посягань — як зсередини, так і ззовні.

Ми приймаємо на себе обов’язок збереження екосистемі: наші діти повинні отримати природу в стані не гіршому, ніж ми отримали її від батьків.

Наші ресурси для досягнення суспільної мети:

інтелект, творчість, ініціатива;
мова, культура, традиції;
освіта, розвиток особистості;
самоорганізація, співпраця, співфінансування.

Ми відкриті для усіх країн світу, які поважають суверенітет Республіки Україна.

ЩО ДОРУЧАЄМО ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ, ЯКОГО БУДЕ ОБРАНО ПІСЛЯ УКЛАДЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ?

Впродовж трьох років з моменту обрання Президента України, який візьме на себе наступні публічні зобов’язання і згоден подати у відставку в разі їх невиконання, мають бути здійснені:

1. розробка, обговорення та затвердження на Всеукраїнському Референдумі Конституції України, створеної на основі Суспільного Договору;
2. всеохопна і прозора інвентаризація суспільного надбання, яке отримала Україна після здобуття незалежності;
3. повний і неупереджений аудит державних рішень, які стосуються розподілу суспільного надбання; випадки, в яких будуть виявлені ознаки недоброчесності та протиправності, розглядаються судом;
4. повний і неупереджений аудит рішень вищих посадових осіб України щодо внутрішньої та зовнішньої політики на предмет відповідності чинному законодавству України, та, у разі необхідності, притягнення цих осіб до відповідальності;
5. прийняття і виконання комплексу державних рішень, необхідних спільного володіння суспільним надбанням, зокрема, створення Республіканського реєстру суспільного надбання.

Александр Кочетков; https:/www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2087963731463889&id=100007508473639&__tn__=K-R

Tags: Новий суспільний договір
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments