olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Ще один "короткий" варіант Нового Суспільного Договору.

*
1. ПРЕАМБУЛА

Хто сьогодні панує в Україні? Кому належать земля, надра, інші ресурси та заводи, що залишилися нас у спадок від радянських часів, інше суспільне надбання?

У чинній Конституції записано, що господар всього — це ми, Український народ. І джерело влади — теж ми.

Але насправді це не так.

Тому що сьогодні наша держава належить не нам. Правлячий клас діє в інтересах олігархів та корумпованих чиновників, які привласнили наше суспільне надбання, узурпували наші права і свободи, залишивши нам лише обов’язки та борги.

Прийшов час відновити справедливість.

Ми, вільні громадяни України, маємо перетворити нашу державу на справжню Республіку, тобто, спільну справу, для чого укласти Суспільний Договір, який визначить принципи нашого співжиття, права і обов’язки кожного, хто хоче жити в Україні і користуватися суспільним надбанням.

Заснування Республіки створює засади для нових взаємин між громадянами і перетворює їх на справжніх господарів своєї країни. Що забезпечить стрімкий розвиток Республіки і добробут кожного.

Так, сьогодні триває агресія Росії проти України, анексія Криму та окупація частини Донбасу. Ми потерпаємо від злиднів та сваволі нечесного правлячого класу. І саме тому ми маємо творити літопис успіху з чистого аркушу.

Або укладемо Суспільний Договір, заснуємо Республіку і запропонуємо нову модель суспільного устрою справедливості.

Або нас очікує нова Руїна.

Час відродити власну гідність, відновити нашу історичну велич. Для цього в нас є право обирати власне майбутнє, є воля і мужність, щоб боронити цей вибір. Є прагнення бути щасливими.

2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ми, громадяни України, усвідомлюючи відповідальність перед Творцем або власною совістю, задля заснування Республіки Україна дійшли згоди про таке:

Наша суспільна мета — створення умов для повної самореалізації кожного в гармонії з суспільством, людством, природою.

Основою для досягнення суспільної мети є:

спільне володіння суспільним надбанням: державною власністю, надрами, водним і повітряним простором, об'єктами інфраструктури тощо;
підтримка екосистеми через гармонійну взаємодію людини, суспільства і природи;
збереження та розвиток суспільного спадку: мови, культури, традицій.

Кожен учасник Суспільного Договору має гарантоване право на отримання персональної частки суспільного доходу від використання суспільного надбання.

Ресурси для досягнення суспільної мети:

1. інтелект, творчість, ініціатива;
2. освіта і розвиток особистості;
3. самоорганізація, співфінансування, співпраця;
4. взаємодія українців всього світу;
5. нові відносини власності;
6. нові економічні відносини.

Принципи участі Громадян Республіки Україна у Суспільному Договорі:

усвідомлення, що ми — різні, але готові жити однією спільнотою;

свідома відмова від насадження власної волі тим, хто дотримується Суспільного Договору.

Отримання персональної частки суспільного доходу нерозривно поєднано з виконанням умов Суспільного Договору — співуправлінням та захистом Республіки Україна від будь-яких посягань — як зсередини, так і ззовні.

Суспільний Договір реалізується через Конституцію Республіки Україна, яка розроблена на його основі і затверджена на

Всеукраїнському Референдумі, а також через відповідні законодавчі акти на основі цієї Конституції.

Суспільний Договір щодо його учасників не має обмежень по строку та території дії.

3. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ми, громадяни України, які підтримують Суспільній Договір, доручаємо Президентові України, якого буде обрано після вступу в силу Суспільного Договору, забезпечити:

• розробку, обговорення та затвердження на Всеукраїнському Референдумі Конституції України, створеної на основі Суспільного Договору;
• всеохопну і прозору інвентаризацію суспільного надбання, яке отримала Україна після здобуття незалежності;
• повний і неупереджений аудит державних рішень з моменту здобуття Україною незалежності, які стосуються розподілу суспільного надбання; випадки, в яких будуть виявлені ознаки недоброчесності та протиправності, розглядаються судом;
• повний і неупереджений аудит рішень вищих посадових осіб України щодо внутрішньої та зовнішньої політики на предмет відповідності чинній Конституції України та законодавству України, та, у разі необхідності, притягнення цих осіб до відповідальності;
• прийняття і виконання, після інвентаризації та аудиту, комплексу державних рішень, необхідних для отримання учасниками Суспільного Договору персональної частки суспільного надбання;
• створення Реєстру суспільного надбання, проведення відповідних просвітницьких та підготовчих програм.

2. Інвентаризацію суспільного надбання, аудит відповідних державних рішень, отримання учасниками Суспільного Договору персональної частки суспільного надбання належить здійснити впродовж трьох років після обрання Президента України, який прийме на себе такі публічні зобов’язання. У разі невиконання Президент має добровільно подати у відставку, про що оголошується відповідна заява під час складання присяги на вірність Українському народові.

Александр Кочетков; https:/www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2088410944752501&id=100007508473639&from_close_friend=1¬if_id=1535258820024426¬if_t=close_friend_activity

Tags: Новий суспільний договір
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments