olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От вам і Оксана Марченко ... (+ВІДЕО)

*
©Чи є така людина в Україні, яка б не дивилася «Україна має талант» ? Напевно немає. Як немає і таких, хто б не помітив сукні ведучої того шоу Оксани Марченко. На одну таку сукню треба витратити скільки грошей, скільки простий українець витрачає протягом усього свого життя.

І у багатьох людей виникало запитання : «А хто ж її одягає ? Спонсори телепередачі ?»

Пізніше відповіддю на те запитання було одне магічне слово «Медведчук». І після такої відповіді багатьох нудило, і вони переставали дивитися ту телепередачу. Де-хто говорив: «Ну як таке Янголятко могло стати дружиною такого Демона ?», дех-то говорив: «Бідолашна, той Медведчук обвів її довкола пальця».

Я ж дивлячись на ті сукні завжди казала : «Щось там явно не те». І у мене через таку демонстрацію розкоші виникала недовіра до телеведучіх і до телепередачі взагалі. Якщо ведуча змінює сукні які коштують мільйони, то яка там може бути справедливість у конкурсах ? Там крутяться шалені гроші, які не можуть бути зароблені без якихось махінацій, вони усе і вирішують. І
А ще, якщо ведуча жінка Медведчука, то янголом вона точно бути не може.

І ось в інтернеті з’явилася відповідь на запитання, яке не давало спокою багатьом людям :От вам і Янголятко-Оксана Марченко.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/272656.html

Tags: хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments