olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Куди можуть долетіти російські С-400 з окупованого Криму

*
РФ розгорнула зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 «Тріумф» поблизу міст Севастополь, Феодосія, Євпаторія в окупованому Криму.

Про це інформує прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«Російська Федерація продовжує мілітаризувати тимчасово окупований Кримський півострів, розширюючи свої військові позиції. Станом на кінець вересня 2018 року РФ розгорнуто зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 „Тріумф“ поблизу міст Севастополь, Феодосія та Євпаторія», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають у МінТОТ, зенітно-ракетні комплекси С-400 «Тріумф» оснащуються ракетами різних типів, зокрема: 48Н6 та 40Н6 з дальністю ураження до 250 і 400 кілометрів відповідно. Вони можуть вражати цілі на висоті до 60 км.

Фахівці МінТОТ також підготували карту з зонами ураження відповідно до місць розгортання вказаних ракетних комплексів на тимчасово окупованій території АРК.

У міністерстві наголошують, що в радіусі ураження ЗРК С-400 «Тріумф» перебувають всі повітряні судна, як цивільні, так і військові, які знаходяться над акваторією Чорного і Азовського морів, та над територіями країн Чорноморського регіону — Румунії, Молдови та Туреччини.Tags: окупація, про Крим
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments