olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Для чого створено Нафтогаз, та чи порібно його ліквідувати ?

^^^
Ось вже не думав, що почую заперечення проти ліквідації Нафтогазу України, незалежно від того, хто це запропонував. Тому що Нафтогаз - одна з найкорупційно генеруючих структур в Україні - і за масштабами, і за схемами. І заперечувати це - або непрохідна безглуздість, або відверте лицемірство.

Вона, між іншим, саме для корупції і створювалася.

У 1998 році Ігор Бакай, якого з його корпорацією «Республіка» витіснили з газового ринку, підсапував АП Леоніда Кучми. І врешті-решт був почутий - коли запропонував: оскільки на майбутні президентські вибори 1999 року владі знадобляться гроші, багато тіньових грошей кешем, то він готовий це завдання вирішити. Шляхом створення спеціалізованої структури - Нафтогазу України, яка буде отримувати гроші з газового ринку.

І в період виборів 1999 року, те що Ігор Бакай, пізно ввечері заходить в АП з сріблястою валізкою, було цілком рядовою картиною.

Тільки крав він так кострубато, що навіть регіонал Микола Азаров, котрий був тоді біля керма податкової, скаржився Кучмі на тупість Бакая - згадайте записи майора Мельниченка. Що не завадило в майбутньому тим же регіоналам, які прийшли до влади, красти з Нафтогазу настільки ж тупо, як і Бакай - «вишки Бойка» прикладом.

У Нафтогазі регулярно були скандали з «крисятництвом», коли наверх заносили менше обіцяного, і були дорогі подарунки високопоставленим чиновникам в якості «відступного».

А згадайте «руки, які нічого не крали»! Одне з перших призначень Віктора Ющенка - це глава Нафтогазу Олексій Івченко, «Льоша-мерседес». Так Ющенко увійшов в «президентський» - газовий - бізнес.

У всі часи, включаючи сьогоднішні, в Нафтогаз призначалися люди, найбільш віддані керівникам країни. І потрапити туди означає забезпечити себе на все життя - за кілька місяців. Тобто, багатомільйонні премії Андрія Коболєва і Юрія Вітренка - це лише часткова легалізація тих тіньових грошей, які там піднімають. І як раз в Нафтогазі зберігається зворушлива спадкоємність між владою колишньою і нинішньою.

Ця корупційна прокладка абсолютно не потрібна. З її координуючими та іншими функціями раніше справлялося Міненергетики, впорається і зараз.

До речі, оскільки Нафтогаз - стовідсоткова державна кампанія, то через просте рішення Кабміну там проводиться зовнішній аудит, а потім боргові та інші зобов'язання перед Нафтогазом і аналогічні з його боку, передаються іншій українській державній структурі, Фонду держмайна, наприклад.

І ніякого послаблення Газпрому! Заодно неабияк заощадимо на ліквідації корупційного монстра. І такий підхід стосується не тільки Нафтогазу, готуйтеся.

Alex Kochetkov; https:/www.facebook.com/alex.kochetkov.982/posts/118576452442401

Tags: автор : Александр Кочетков, про корупцію
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Як павильно, Оброкоси, чи Абрикоси ? ;)

  * Онучка : - Бабусю, та не ОбрОкоси, а Абрикоси ! Бабуся : - ОбрИкоси. - Та не ОбрИкоси, а Аб-ри-ко-си !!! - Ну ладно, ЖЕРДЕЛІ ... ;))) А це…

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments