olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Люди, які часто плачуть, насправді психічно сильніші

"... плачте очі, плачте карі ..."Ви соромитесь плакати, тому що дорослі люди так не роблять? Та чи відомо вам, що сльози не тільки допомагають позбутись негативних емоцій, але й виводять токсини, вбивають 90-95% бактерій протягом 5-10 хв, а також покращують зір.

Сльози завжди сприймались як ознака слабкості та жалю до себе. Але люди полюбляють ігнорувати те, що насправді сльози — природній стан вираження емоцій. Як природно веселитись, коли у житті відбувається щось хороше та приємне, так само і природно плакати, коли доводиться долати труднощі.

Нема нічого поганого в тому, що ви часто даєте волю сльозам, і це аж ніяк не ознака слабкості та нестабільності. Насправді, це вказує на те, що ви — психічно сильніша людина.

Ось кілька характерних ознак таких особистостей:
1. Вони не бояться показувати свої емоції
Якщо у вашому житті станеться щось хороше, наприклад, ви виграєте в лотерею, хіба ви не будете радіти та сміятись? А тепер уявіть, що ви розійшлись з коханою людиною. У вас є право розплакатись через це.

Люди, які плачуть, розуміють, що таким чином вони лиш виражають свої емоції, які нічим не гірші за ті, які відображають радість та щастя.

У таких людей є мужність не приховувати себе справжніх, вийшовши за усталені рамки суспільства. Адже більшість з нас бояться показувати справжні емоції через думку інших.
2. Вони розуміють, що сльози допомагають очистити душу
Незважаючи на те, що сльози вважають ознакою слабкості, вони мають здатність очищувати душу. Люди, які плачуть, насправді сильніші за інших, тому що можуть відпустити свій стрес за допомогою сліз. Завдяки цьому вони почуваються набагато краще.

Чим більше ви придушуєте свій сум і печаль, тим більший тягар огортатиме вас. Сльози звільняють розум він негативних емоцій.

3. Вони знають, що сльози сприяють кращому самопочуттю
Можете назвати це парадоксом або іронією життя, але виплакавшись, людина справді почувається значно краще. Багато досліджень на цю тему показало, що люди, які часто плачуть, стверджують, що саме вираження емоцій допомагає їм почуватись краще і більш щасливішими. Як це можливо? Виявляється процес плачу стимулює мозок вивільняти гормони щастя (ендорфіни), які зі свого боку викликають почуття спокою, радості та полегшення.

А ще, коли людина плаче, в її організмі знижується рівень марганцю, який, якщо довгий час не виводиться, може негативно впливати на тіло та мозок.
Звичайно, ніхто не каже, що, як тільки ви розплачетесь, всі ваші проблеми вирішаться. Але коли люди це роблять, вони розуміють, що після сліз вони почуватимуться більш спокійними та врівноваженими, а це допоможе поглянути на проблему під іншим кутом.

4. Вони не переймаються через роль в суспільстві
Багато людей не плачуть через клеймо, яке на цей процес поставило суспільство. Чоловіків можуть не на жарт зацькувати за таке, а жінок розцінюють як осіб, які вимагають занадто багато уваги від інших.

Але насправді не всі жінки, які плачуть, нестабільні особистості, а чоловіки від цього не стають менш мужніми. Тож ті, хто плаче, достатньо хоробрі, тому що здатні вийти за встановлені соціумом межі.

5. Вони заохочують інших не боятись показувати свої почуття
Люди, які не бояться плакати, заохочують інших залишатись чесними з собою та своїми почуттями.

Та чи знаєте ви, що сльози не тільки допомагають позбутись негативних емоцій, але й виводять токсини, вбивають 90-95% бактерій протягом 5-10 хв, а також покращують зір. Тож напрошується висновок, що люди, які плачуть, не лише сильніші емоційно, але й більш здорові та розумні.

https:/mizky.com/article/232/people-cry-mentally-stronger

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/255929.html

Tags: Для здоров'я
Subscribe

Posts from This Journal “Для здоров'я” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments