olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Андріївську церкву передали Константинополю: що це значить

^^^
Верховна Рада схвалила передачу Андріївської церкви у постійне користування Вселенського Патріарха.

За відповідний законопроект про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська" (№9208) із другої спроби проголосували 237 народних депутатів, за мінімально необхідних 226.

Мається на увазі, що храм стане місцем, де проходитимуть служби божі Вселенського Патріархату.Законопроект вніс у парламент президент Петро Порошенко. За його, раніше це питання було погоджено з українськими церковними ієрархами.

Рішення носить символічний характер в зв'язку з рішенням Константинополя відновити Ставропігію Вселенського Патріарха в Києві. При цьому Андріївська церква залишається у власності української держави.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Вселенський Патріархат 11 жовтня ухвалив рішення продовжити процедуру надання Томосу Українській церкві. При цьому Константинополь оголосив про декілька інших важливих кроків, зокрема, зняття анафеми з патріарха Філарета і предстоятеля Української автокефальної православної церкви митрополита Макарія.

https:/www.obozrevatel.com/ukr/society/andriivsku-tserkvu-peredali-konstantinopolyu-scho-tse-znachit.htm

Tags: Церковні справи
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments