olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Стрибає та відразу кусає! В Україну мігрував найотруйніший павук Європи

*
Хеіракантіума, який раніше мешкав у Європі, тепер можна побачити в Україні.– Жовтосумий колючий павук або хеіракантіум може бути небезпечний для людини. Однак нападе він тільки тоді, якщо його спровокували. Павук, якого потурбували, стрибає вперед і миттєво проколює шкіру людини. На відміну від інших своїх родичів, він не полохливий, а навпаки агресивний і відразу готовий кинутися в бій, – розповідає вчений Іван Русєв, передає KP.ua.

За словами кандидата біологічних наук, доцента Дніпропетровського національного університету Віктора Бригадиренко, хеіракантіум мешкає в суцвіттях лугових квітів.

– Це володар найтоксичнішої отрути на європейському континенті. Втім, у такій концентрації, як від укусу, отрута павука не смертельна, просто дуже часто викликає у інфікованого справжню паніку. Зазвичай місце укусу червоніє і опухає, можуть з’явитися пухирі, – говорить фахівець.

Прихід європейських гостей обумовлений зміною клімату, а саме потеплінням.

Раніше Факти ICTV писали, що у Дніпрі рій шершнів напав на двох чоловіків, один з постраждалих помер на місці, другого – госпіталізували.

https:/fakty.com.ua/ua/ukraine/20180917-strybaye-ta-vidrazu-kusaye-v-ukrayinu-migruvav-najotrujnishyj-pavuk-yevropy/?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=fakty.ictv.ua&utm_term=1255678&utm_content=6679605

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/258669.html

Tags: Ядовиті істоти
Subscribe

Posts from This Journal “Ядовиті істоти” Tag

promo olga_den_f март 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments