olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Депутати скрізь однакові. (((((

*
© Спочатку він був простим односельчанином.

Потім у нього з'явився тракторець, почав орати односельчанам городи. І не тільки орати ... але то вже таке діло ...

Одні люди його хвалили, а інші казали що він занадто пехатий, велике цабе, і відмовлялися від його послуг.

Потім він вибився в люди - став депутатом. Ні не Верховної Ради, просто невеличким депутатиком. Орати городи не кинув, лише поміняв свого тракторця на великий трактор.

І от, поосени, одна жіночка попросила його зорати город. Він приїхав на своєму великому тракторі, заїхав на город і зупинився. Замовниця підійшла до нього, розказала що конкретно вона хоче бачити у себе на городі. Вона вже говорила йому це по телефону, і він пообіцяв їй що зоре город так як вона скаже.

Але наше цабе раптом передумало, і сказало, що так як вона хоче воно орати не буде. Сказало як відрізало. Потім розвернулося на городі, залишивши на охайній ділянці жінки глибокі колії від коліс свого трактора.

Жіночка залишилась стояти на городі і з болем у душі дивитися на колію що залишив депутат ... А поруч з городом великий вигін, на якому можна було розвернутися трьом тракторам одночасно.

Напевно депутати скрізь однакові.((((( І ті що у Раді б'ються кожен за своє, ігноруючи інтереси простих людей, і маленькі депутатики, що ображають людей на місцях хто як може.

От тільки мені цікаво, чи люди стають такими "вибившись у люди", тобто ставши обранцями ? Чи може навпаки, у депутати нормальні люди пробитись не можуть ?

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/260314.html

Tags: Запитання, Маразм.
Subscribe

Posts from This Journal “Маразм.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments