olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

310 років з часу Батуринської трагедії.

*


2 листопада 1708 - ще одна трагічна дата в історії українського народу, пов'язана з московськими катами та вбивцями. Батуринська трагедія або "Різанина в Батурині" вписалася в кривавий календар знищення українців та нашої ідентичності московською ордою.

25 тисячне московське військо на чолі з генералом Мєншиковим вирізало 15 тисяч українців. За один день. Вбивали всіх: дітей, жінок, чоловіків. Все навколо було розграбоване, а місто спалене. Не залишилось практично жодного живого українця.

Гетьманське місто впало. Українська гідність була розтоптана. Розтерзані тіла українців назавжди залишилися ще однією звірською "перемогою" відвертих виродків та нелюдів, самоназваних "братів", безпощадних нелюдів та вбивць.

За 310 років мало що змінилося в цих "братах". За понад три століття з того часу, угро-московська навала знищила десятки мільйонів людей. Вже за три тижні будемо згадувати мільйони вбитих страшними Голодоморами, а 21 листопада вшануємо пам'ять Небесної Сотні, кожного Божого дня пам'ятаємо наших Героїв, що гинуть в російсько-українській війні.

Мені важко писати і казати, можливо одні й ті ж самі слова. Можливо один сенс. Проте, ми зобов'язані це робити. Адже, у 2018 році, ворог той самий. Він сидить на півночі та сході й простягається сотнями кілометрів від Чернігівщини й до Криму. На жаль, мільйони людей досі одурманені гбістською пропагандою вже сучасних часів. Вони пошановують чужих "героїв", чужу мову, слідують чужим традиціям. Обожнюють не своїх, а нащадків катів та вбивць.

310 років. Довгий період часу, щоб зробити висновки та йти вперед. Усвідомлювати, розуміти, пам'ятати, будувати своє. Йти вперед.

До УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ.

Пам'ятаємо всіх полеглих. Й ніколи не забудемо...

Андрій Смолій; https:/www.facebook.com/photo.php?fbid=1920479567989836&set=a.728397013864770&type=3&theater

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/264013.html

Tags: Історія України.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments