olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про матеріальну допомогу депутатам.

*
© Час від часу читаю в інтернеті, що депутати та міністри, то один, до другий, отримують матеріальну допомогу.

"Очільнику Мінсоцполітики (Реві) нарахували надбавку за інтенсивність праці і премію у розмірі окладу та 53 тис. гривень матдопомоги",- читаю на UA1.

Гм ... "за інтенсивність праці" ... Ну ... то, напевно, так культурно називаються ті гроші, які разом поцупили, у держави і чесно поділили. І придумали ж таку назву ! "За інтенсивність праці" ! Треба ж ті поцуплені гроші якось легалізувати.

А матеріальна допомога ? Очільнику Мінсоцполітики ?!? Бідний, нещасний, доїдає останню жменю сухого гороху ... Вже аж опух від голоду. Треба терміново дати йому матеріальну допомогу ... у розмірі 53 000 гривень. Не більше і не менше.

І куди дивиться ... Ні не Бог, Господь бачить усе і уважно спостерігає. Мені цікаво куди дивиться народ ? І чого ніяк не реагує ? Наші обранці перед виборами, всі як один, обіцяли служити народу, а після виборів служуть сами собі та один одному. А народ все чекає покращення.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/264279.html

Tags: Маразм.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments