olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Не буду лаяти ...

*
© Порошенко запровадив воєнний стан.

І почалося : "... піднімає рейтинг який впав ниджче плінтуса, хоче узурпувати владу, це все перед виборами. Сякий такий перетакий ...". Лають. Хтось лає за те що не ввів воєнний стан раніше, чотири роки тому. Хтось, навпаки, лає за те що ввів воєнний стан і будуть обмежені права і свободи громадян.

А я не буду лаяти. Всю інформацію, на підставі якої лають або не лають, люди беруть з різних джерел, а де правда, точно НЕ ЗНАЄ НІХТО. Фактом є лише те, що в країні іде війна, і рано чи пізно це все одно мало би статися.

============================

Інформація зі ЗМІ :

"Президент України Петро Порошенко заявив, що введення воєнного стану не означає оголошення війни.

«Воєнний стан не означає оголошення війни. Україна ні з ким не планує воювати», - заявив він.

Порошенко підкреслив, що «воєнний стан запроваджується виключно для оборони, захисту української землі, нашої територіальної цілісності, суверенітету і незалежності країни».

За словами глави держави, воєнний стан потрібен для посилення оборони України на фоні зростаючої агресивності та акту неприкритої агресії відповідно до міжнародного права з боку РФ. Він відзначив, що запровадження воєнного стану не означає відмови України від політико-дипломатичного шляху звільнення тимчасово окупованих українських територій. «Ми маємо намір продовжувати дотримуватись всіх міжнародних зобов’язань, включно з Мінськими угодами», - додав Порошенко.

Вранці 25 листопада російський прикордонний корабель протаранив буксир Військово-морських сил Збройних сил України. Кораблі Військово-морських сил ЗСУ у складі двох малих броньованих артилерійських катерів «Бердянськ» і «Нікополь» і рейдового буксира «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря.

У командуванні ВМС зазначили, що про намір здійснювати перехід заздалегідь було проінформовано відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства. Однак, як зазначає українська сторона, всупереч Конвенції ООН з морського права і договору між Україною і Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, прикордонний корабель РФ «Дон» протаранив український рейдовий буксир, в результаті чого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик.

Росія ж заявляє, що українські кораблі «неправомірно» зайшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря РФ. У ФСБ стверджують, що у них не було заявки на проходження кораблів і до графіка проходження через Керченську протоку їх не було включено.

В командуванні ВМС України заявили, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН з морського права та статті 2 Договору між Україною та РФ про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки, військові кораблі України користуються свободою судноплавства, а тому можуть здійснювати прохід через Керченську протоку у будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

Пізніше стало відомо, що під час виходу з Керченської протоки російські кораблі відкрили вогонь по українських. У ВМС повідомили, що, малий БРК "Бердянськ" і рейдовий буксир "Яни Капу" захоплені і буксируються, а малий БРК "Нікополь" заблокований та слідує у супроводі окупантів.

Внаслідок агресивних дій росіян у Чорному морі неподалік Керченської протоки 6 українських військовослужбовців дістали поранення. На засіданні РНБО було прийняте рішення пропонувати запровадити воєнний стан в Україні строком на 60 діб для створення умов з відсічі збройної агресії".- УНІАН: https:/www.unian.ua/politics/10351776-poroshenko-vvedennya-voyennogo-stanu-ne-oznachaye-ogoloshennya-viyni.html

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/275299.html

Tags: к Росія - Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments