olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От вам і : Путін, Порошенко, рейтинги, "многоходовочкі".

( Оновлено )
^^^
( Є така думка )

"Давайте, раз я у нас тут реальний моряк, який проходи, заходи і виходи постійно робить і оформляє, дещо поясню.

Кунгуров, звичайно ж, не зовсім правий. Тому що і з договором там така ж жопа як і з міжнародним визнанням кордонів.

За договором, за проводку відповідала Україна як держава в особі Керченського порту. А договір у Росії не з портом, а з Україною. Зайнявши будку, Росія сама ж цей договір і зневажає, тому що, не будка в цьому договорі є її стороною, а Київ. Тобто, тут теж все погано.

Але і це не важливо. Ну, ото така у цього проклятого місця географія, що нічого не вдієш, хоч визнавай Крим російським, хоч ні, але українці там мають право ходити і ніяких законних прав їм перешкоджати у російських прикордонників не було.

Мабуть було лише гостре бажання якось перед начальство блиснути.

Ну це ж круто - притиснути хохлів. Ну а закон ... А закону в Росії немає, Україна слабак, а світовій спільноті яке діло, якщо хтось чийсь баркас прихопив. Ну висловлять максимум стурбованість.

Виконувати послали приблизно таких же "професіоналів". Ви мене звичайно вибачте, але ОТЕ, що там істерить і рулить, це не моряк взагалі, жодного разу. Ну телепнем повним потрібно бути, щоб намагатися навал зробити на буксир. Про великих морських ідіотів ... є тільки в анекдоті про авіаносець і маяк. Буксир цим навалом працює. Він створений спеціально для цього. Йолопом потрібно бути щоб до такого додуматися. Звичайно ж з буксиром у них нічого не виходить, вони його штовхають як дельфіни-наркомани м'ячик, йому як з гусака вода.

Ідійоти кінчені, що запис тільки підтверджує. "Він зрозумів, що він маневрений", - доповідає цей осел на берег.

Тримайте мене семеро! Буксир зрозумів, що він буксир! Ні, оленю, це ти, командуючи серйозним військовим кораблем, настільки телепень, що не можеш просту річ зрозуміти: він, сука, з самого початку знав, що він буксир. Що він маневрений, міцний, з малим осіданням і енергооснащеністю, десь у півтора рази більше твоєї. Тому коли вперті дельфіни вкрай вирішили впертися і спробувати обтиснути його з двох сторін, він дав задню і обидва сараї пролетіли повз, довбонувши один одного. Шкода немає запису цього моменту. Напевно там в переговорах з берегом це опудало доповідає, що напевно українець зрозумів, що він не тільки по курсу маневрений, але і за швидкістю. І що у нього є задній хід.

Звичайно ж, накоївши всіх цих перфомансів, клоунам ніяк не можна було українців випускати. Тому що накрутили будь здоров і єдиний варіант зісрибнути з відповідальності - підписати на неї і вище начальство. Воно ж теж вперте і назад здавати не любить ні за яких обставин, тому треба спіймати цих українців буь-якою ціною. Тоді хоч точно не посадять за весю ганьба і два разчагаканих військових кораблі.

Ось і вся історія, як я її бачу.

А ви - Путін, Порошенко, рейтинги, "многоходовочкі".

Такі ж "многоходовочкі", як і запуски кривих ракет. Повна профнепридатність і боягузство, в основному, причина наших бід. Скрізь. Хоч на суші, хоч у морі, хоч у Космосі. "

(С) hughes; https:/www.facebook.com/AbaevHan/posts/2456939734346780

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/270633.html

Tags: В сад., воєнний стан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments