olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

У Британії закликали розслідувати зв’язки Порошенка і Медведчука

^^^
Під час дебатів у британському парламенті, на яких обговорювали загострення ситуації в Азовському морі та введення в Україні воєнного стану, депутат від Шотландської національної партії Мартін Дохерті-Г’юз закликав розслідувати зв’язки президента України Петра Порошенка і Віктора Медведчука – лідера проросійської громадської організації «Український вибір». Деякі британські політики висловили стурбованість із приводу запровадження в Україні воєнного стану. Обговорили також і надання Україні «практичної допомоги» для протидії російському тиску.

Депутат лівої націоналістичної Шотландської національної партії Мартін Дохерті-Г’юз 28 листопада під час дебатів у Палаті громад британського Парламенту закликав розслідувати зв’язки між президентом України Петром Порошенком і лідером проросійської організації «Український вибір – право народу» Віктором Медведчуком, якого як в Україні, так і поза її межами часто називають «правою рукою Путіна». Сам Медведчук відкрито говорить про свої проросійські позиції.

Повний текст дебатів, опублікованих на офіційному сайті парламенту, можна переглянути тут - https:/hansard.parliament.uk/commons/2018-11-27/debates/DE79BB5C-2F01-4803-A87F-A42F9F39A577/Ukraine-RussiaRelations.

На слуханні, що було присвячене українсько-російським відносинам, на запитання депутатів відповідав Алістер Берт, який на посаді державного міністра (фактично це заступник міністра) в Міністерстві закордонних справ і Міністерстві міжнародного розвитку відповідає, серед іншого, за питання щодо конфліктів, гуманітарної допомоги і безпеки.

«На тлі нелегальних і аморальних дій Росії в Україні президент України фліртує з воєнним станом. Коли отримують повноваження, передбачені воєнним станом, від них рідко відмовляються охоче, і незміцнілі демократії, які вдаються до них, рідко виживають. У цьому контексті чи може міністр запевнити Палату громад, що зв’язки між президентом України і «правою рукою» Володимира Путіна Віктором Медведчуком будуть повною мірою розслідувані та виявлені, і що ми, як член Європейського союзу, – доки ми ним є, – будемо з усією силою підштовхувати решту Європейського союзу до спільної дії і забезпечення того, щоб щодо Росії були запроваджені ще серйозніші санкції?» – сказав Мартін Дохерті-Г’юз.

Алістер Берт, політик від Консервативної партії, відповів, що в уряді вітають заяву Порошенка про те, що він обмежить повноваження, передбачені воєнним станом, а в Британії тим часом будуть «дуже ретельно стежити за можливим впливом і наслідками» воєнного стану.

Що за зв’язки?

Медведчук регулярно їздить на Банкову в адміністрацію Порошенка.

Журналістам вдалося зафіксували неафішований візит Медведчука до приватної оселі президента в Козині.

https:/www.radiosvoboda.org/a/29628533.html

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/276208.html

Tags: воєнний стан, п Україна - ЄС
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments