olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Ціна на газ буде знижена в 4 рази.

*
© У Харкові порозвішували плакати, на яких Сергій Каплін ГАРАНТУЄ (!) що ціна на газ буде знижена у 4 (!) рази.

Он як ! То будемо жити як в Еміратах ? Копалини надр України будуть належати жителям України ? Нічогенько собі так ! Це звичайно було б прекрасно ! Люди б віддавали свої гроші не тільки за газ, у одні руки, одній купці людей, а і за інші речі. А там, дивись, і налоги б почали платити, і у пенсійний фонд. Перестали б від налогової шарахатися як чорт від ладана.

Та от тільки - хто ж йому дозволить знизити ціну на газ ? Навіть якщо він, якимось дивом, стане Президентом. Який же дурень відмовться від шалених грошей які приносить ціна на газ ? Хіба ж люди які отримують за газ мільйони, даремно пудрять мізки простому народу цілими днями і ночами, що ціну на газ піднімати вкрай необхідно ? Хіба ж вони даремно приводять різні доводи що ціна така і повинна бути для народу ? Для того народу, який ніколи в житті не бував у кафе, не кажучи вже про ресторани, і одягається в секенд хенді ? Люди ж їм уже повірили ! І мовчать !!! "Пнуцця, як жаба на купину", з останніх сил, і віддають останні гроші за газ, відмовляючи собі часом у найнеобхідніших речах. І мовчать !

Хто це дозволить знизити ціну на газ, якщо народ цього не вимагає ??? Знизити ціну на газ, може змусити тільки НАРОД ! Якщо того буде вимагати критична маса народу. А критичну масу народу підняти дуже НЕ просто.

Юля обіцяє знизити ціну на газ вдвічі. Та ж сама історія. НЕ ДОЗВОЛЯТЬ (!), навіть якщо вона і спробує. Вона звичано достатньо авантюристка, і змогла б підняти критичну масу народу. Але якщо вона спробує, то на неї управу все одно знайдуть.

Так шо, шановні прості українці, про зниженння ціни забудьте, і успокойтеся. Якщо, звичайно, ви не готові РАЗОМ відстоювати її (ціни) зниження ...


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/274575.html

Tags: Про газ
Subscribe

Posts from This Journal “Про газ” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments