olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Турчинов: Псевдовиборами на Донбасі РФ зриває Мінські домовленості

Запуском псевдовиборів на окупованому Донбасі Росія та її маріонетки демонстративно зривають виконання Мінських угод. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

"Вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей можуть відбутись лише після виведення окупаційних російських військ з цих територій, відновлення нашого контролю за кордоном, звільнення захоплених державних установ та підприємств і створення умов, що відповідають вимогам місії БДІПЛ ОБСЄ", - сказав Турчинов.

Він нагадав, що вибори на Донбасі мають проходити "винятково за українським законодавством та під контролем української влади". "Провокації РФ під назвою "чергові вибори на окупованій території" знову заводять ситуацію в глухий кут і яскраво демонструють бажання Росії зірвати мирний план звільнення і реінтеграції окупованої частини Донбасу",- вважає Турчинов.

Як відомо, у середу лідер донецьких бойовиків Олександр Захарченко заявив, що вні підписав "указ" про проведення власних "виборів" 18 жовтня.
Українська правда
Tags: п* Турчинов
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments