olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Після прогулянки. Вересень.

*
© Щойно повернулася з прогулянки. Погода прекрасна. 14 вересня Семен Літо ніби-то і продав, але напевно не повністю, він продав лише спеку, а помірне тепло таки залишив собі )). Листя на деревах ще зелене, лише де-не-де почало жовтіти, і то, воно не пожовтіло, а скоріше висохло від спеки і має зовсім не привабливий вигляд. Ккасиве червоне листя трапляється лише на дикому винограді, і плоди на ньому вже достигли, але не рясно :

Фото312
Фото: olga_den_f

Фото313
Фото: olga_den_f

Фото314
Фото: olga_den_f

Під час прогулянки траплялося декілька дерев волоських горіхів, горіхи уже починають падати додолу, хто натрапить той збирає, і я : знайшла горішків - зовсім трішки ))

Фото330
Фото: olga_den_f

Прогулянка закінчилась уже добрячим смерком, вже засвітились ліхтарі. Люди розійдуться по домівках, а вони будуть стояти як сторожі, на радість нічним метеликам.

Фото319
НАДОБРАНІЧ ;)

https://olga-den-f.dreamwidth.org/47825.html

Tags: Після прогулянки
Subscribe

Posts from This Journal “Після прогулянки” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments