olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Гадання на кавовій гущі про долю України

*
© Учора вдень пили каву і вирішили погадати на гущі про долю України (зауважу, гадання не професійне, просто з цікавості).

Каву заварили у великій турці, з неї розлили у чашечки для всіх присутніх (ми ж бо всі українці). Гущу обережно залишили в турці, а потім злили в окрему чашку, і поставили посередині стола за яким сиділи всі. Коли всі випили каву, знову ж таки обережно, злили залишки рідини з чашки для гадання, і приторкнувшись руками всіх присутніх перекинули чашку на тарілку. Коли вся рідина стекла, подивилися що ж там вийшло.

А побачили ми там таке : щось на кшталт багаття, і збоку фігура схожа на ведмедя, причому, ведмідь ніби зажурений чі переможений, і його ніс відвернутий у протилежну сторону вогнища.

Побачивши таке ми прийшли до висновку, що ведмідь (як відомо) то символ Росії, а поза у нього на малюнку зробленому кавовою гущею - поза переможеного. Значить перемога буде за Україною !

Будемо на діятися, що так і буде. А це фото малюнку у чашці. Такого навмисне не придумаєш, і не відтвориш :

Фото315
Фото: olga_den_f

https://olga-den-f.dreamwidth.org/48019.html

Tags: Гадання на кавовій гущі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments