olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Різдво.

*
© От і Різдво !

Закінчилася колотнеча з приготуваннями, виборами подарунків.;) Починаючи з учорашнього вечора настала пора, коли можна зайнятися чимось більш цікавим ніж приготуванням 12 пісних страв на свят вечір перед Різдвом і холодцю та всяких м'ясних вибриків на Різдво. ;)))

Тепер можна і поворожити (вчора ворожили), і поспівати, і потанцювати, і прогулятися. ;)

Позавчора і вчора до вечора готувала 12 страв. І готуючи подумала про себе : " Ну, все. Більше я їх аж 12 готувати не буду. Хай їм морока. І придумав же хтось колись такий ритуал ! Якщо хтось любить готувати, то для нього ті 12 страв - все одно що погратися, то чому б і не приготувати ? А як для мене то як відбування покарання, то чому ж я повинна свято перетворювати на відбування покарання ? Я з задоволенням приготую пару улюблених страв і займуся якоюсь улюбленою справою, наприклад помалюю, або зроблю собі якусь прикрасу з бісеру і напівдорогоцінних каміньців, схожу в місто на якусь виставку, або просто прогуляюсь святковим містом, або парком. Оце буде справжнє свято ! Думаю що Бог за це мене не покарає".

Все ! Наступні свята, які б вони не були, тільки для душі, і ніяких обов'язкових страв, готуватиму тільки те що мене не обтяжує.

А сьогодні ласуємо холодцем. А він таки вийшов смачнючий ! ;)))

Вітаю всіх з Різдвом !Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/285820.html

Tags: Свята з давен
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments