olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Україна та МВФ підписали нову програму: ключові умови отримання траншів (+ ІНФОГРАФІКА)

*
Вчасно ухвалений державний бюджет – і до кінця минулого року Міжнародний валютний фонд встиг затвердити нову програму фінансування stand-by для України на 3,9 мільярда доларів. Перший транш Україна вже отримала 21 грудня – на рахунки Національного банку надійшло 1,4 мільярда доларів (міжнародні резерви відразу зросли до 20 мільярдів доларів, а це п'ятирічний рекорд). Якщо Україна виконуватиме умови за програмою, то після 15 травня, а потім після 15 листопада зможе отримати ще по 1,3 мільярда. Що це за умови ?

Щоб цього року отримати ще два транші, Україна має виконати 8 ключових умов. Серед них – підвищити ціну на газ, зокрема з 1 січня 2020 року вартість уже має вирівнятися до ринкової.

Крім того, до кінця березня Верховна Рада має ухвалити закон про «спліт», який передбачає ліквідацію Національної комісії з регулювання фінпослуг і розподілення її функцій між Національним банком і Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку. Державну фіскальну службу до кінця квітня мають розділити на податкову та митну служби.

Також Україна має призначити 35 суддів Антикорупційного суду, який досі не запрацював, і завершити зовнішній аудит Національного антикорупційного бюро (до кінця липня).

У меморандумі, крім цього, є низка зобов'язань, які на себе взяла українська влада. Наприклад, Україна має намір продовжувати політику гнучкого режиму валютного курсу й зберегти цьогоріч інфляцію на рівні 7%, а наступного року вже знизити до 5%. Щодо бюджетної політики, то в планах уряду підвищити ставки акцизного податку та збільшити акцизний податок на тютюнові вироби на 9% (з 1 липня), а також збільшити екологічний податок на викиди CO2.

Протягом усього періоду дії програми Україна утримається від проведення податкової амністії, запровадження нових податкових пільг або привілеїв і нових спеціальних пенсій або пільг.

Детальніше – на інфографіці.https:/www.slovoidilo.ua/2019/01/11/infografika/ekonomika/ukrayina-ta-mvf-pidpysaly-novu-prohramu-klyuchovi-umovy-otrymannya-transhiv

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/277690.html

Tags: про траш МВФ.
Subscribe

Posts from This Journal “про траш МВФ.” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments