olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Category:

Український газ власного видобутку повинен бути доступним кожному українцю.

*
" Українці отримуватимуть український газ за вдвічі меншою ціною. Законопроект, який поверне український газ українцям, стане одним з перших, що подасть новий президент. Це дозволить знизити ціну блакитного палива щонайменше вдвічі, причому зробити це можливо впродовж місяця.

Про це говорила в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.(14 січня 2019 року)

Від моменту здобуття Україною незалежності та до 2014 року існував порядок, за яким дешевий український газ власного видобутку віддавали на потреби населення. Це було нормою, яка була затверджена постановами уряду та рішенням НАК “Нафтогазу”.

І лише з приходом Порошенка порядок було змінено. Український газ почали продавати людям за європейськими цінами. Але ж це абсурд! Хіба банани в Еквадорі продають за цінами Німеччини? У Казахстані свій газ продають людям по 80-90 доларів за тисячу кубометрів, а нам - по 305 доларів. Хто це придумав, щоб 300% прибутків на рік заробляли на українцях, які мають в 16 разів нижчі доходи, ніж в Європі?

Відповідно до бухгалтерських документів, сьогодні Україна видобуває тільки на державних підприємствах – 16.4 млрд кубометрів газу, а люди на всі свої цілі (тепло, гаряча вода, газові плити) використовують лише 15.8 млрд кубометрів. Тобто газу вистачає! А реальна ціна на газ з урахуванням собівартості видобутку, транспортування, усіх податків і 30-відсоткової рентабельності складає 3,55 грн за кубометр. Чому людям продають газ по 8.55 грн?

Нам потрібен місяць максимум, щоб вдвічі знизити ціни на газ після приходу до влади. І це потягне за собою зниження інших комунальних платежів. Наприклад, за тепло і гарячу воду.", - Юлія Тимошенко.

https:/www.facebook.com/YuliaTymoshenko/photos/a.236028753101902/2127770210594404/?type=3&theaterhttps:/olga-den-7.dreamwidth.org/278278.html

Tags: Про газ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments

Recent Posts from This Journal