olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про ракети "Джавелін" і пана Медведчука.

*
Але давайте розширимо кордони і подивимося на гру ширше. Медведчук, який вивів мене з себе і на якого я наїхала в Твіттері за цю маячню. Він, як завжди, підконтрольними собі "пародіями на судовий розгляд" визнає протиправними дії директора НАБУ А. Ситника і С. Лещенко. Суд Медведчука розцінив дії з розголошення та поширення інформації про наявність в списках "чорної бухгалтерії Партії регіонів", що знаходяться в матеріалах досудового розслідування, прізвища Пола Манафорта як втручання у виборчий процес США 2016 року. Твою ж матір! Лещенко вперше показав ці комор-книги відразу ж після втечі Яника, коли виборами в Америці ще й не пахло. Навіщо Медведчуку потрібен цей прогин під Трампа і точно проти англійців ? Навіщо йому включатися в боротьбу Трампа з демократами ? Тут і думати нема чого, що це завдання Путіна, показати, що не тільки Росія, а й Україна втручалася у вибори в США. Так же, як змусили Кучму взяти на себе провину за збитий літак в Криму.

Але тут я повинна повернутися на півроку назад. Це стаття Аtlantic за травень місяць, коли США завершили поставку протитанкових ракет Джавелін в Україні. У статті йдеться про те, що умови угоди показують, що ці Джавелін можуть бути скоріше гавкотом, ніж укусом. Курт Волкер сказав, що зброя "доставлено на безпечний об'єкт в Україні, а не на лінію конфлікту". The Wall Street Journal повідомив в січні, що зброя буде зберігатися в навчальних центрах на заході України, за якими будуть стежити американські солдати. Американський чиновник відстоював рішення зберігати зброю подалі від поля битви, стверджуючи, що це дозволить Україні зберегти більший контроль над ним. Однак не всі згодні з тим, що це кращий хід. Майкл Карпентер, колишній заступник помічника міністра оборони, який відповідає за Росію, Україну, Євразію і Балкани, сказав, що "зберігання протитанкових ракет в сотнях миль від лінії фронту руйнує саму мету використання цієї зброї як засіб стримування". І "різко знижує їх ефективність". "Весь сенс в тому, щоб змусити вашого противника двічі подумати про кількість жертв, які вони можуть понести в результаті обстрілу їх танків", - сказав Карпентер. Даніель Вайдич, президент стратегічної консультаційної фірми Yorktown Solutions стверджував, що угода зі зброєю свідчить про зворотне. "Його [Трампа] кабінет наполягав на цьому, і це було те, що дозволило йому протистояти розповіді, що він в ліжку з російськими", - сказав Вайдич. "Це призведе до того, що менше людей будуть вказувати на нього пальцями".

Загалом, Трамп дав зброю, але з умовою, щоб її не було на передовій. А тепер як його на це умовили. Колишній радник з національної безпеки HR McMaster і міністр оборони Джим Меттіс наполягали на тому, щоб Трамп схвалив продаж смертоносної зброї Україні. Трампа, який нічого не любить роздавати, переконали тим, це буде саме продаж - не подарунок, і тим, що Обама, з яким Трамп часто порівнює себе, відмовився нам цю зброю продати. А ще Порошенко завоював прихильність Трампа, уклавши угоду з вугіллям на суму $ 80 млн - першу між США і Україною. У лютому "Українські залізниці" підписали локомотивну угоду на $ 1 млрд з GE Transportation. Трамп пообіцяв під час кампанії оживити залізничну галузь США. Після чого українсько-американський лобіст сказав, що "Порошенко став заручником Трампа". У червні 2017 року Порошенко намагався привернути увагу адміністрації в сприянні припинення війни в Україні, пропонуючи американським будівельним фірмам 90% всіх контрактів на ремонт і відновлення інфраструктури в Донбасі.

Я починаю розуміти, чому Медведчук постійно мотається в Москву і не тільки. Це відбувається, приблизно, так: прилітає він від одного кума до іншого і каже: - Ваван, Петя там хоче домовитися з Трампом про купівлю Джавелінів, але ти не переживай, це треба лохів заспокоїти, але ми їх відразу сховаємо десь подалі від Донбасу, а потім по-тихому комусь заженемо. Зате і Трампа відбілимо, і Петя попіаритися. І отримуючи добро від Вована - летить до Петра. І так нескінченно. Але це я відволіклася. Продовжу цитувати статтю.

"Через кілька місяців після продажу зброї Порошенко наказав головному прокурору України з боротьби з корупцією, якому доручено розслідувати корупцію Януковича, припинити співпрацю зі спеціальним радником Робертом Мюллером, який розслідує роботу колишнього голови кампанії Трампа Пола Манафорта в Україні. Київ заблокував розслідування Манафорта якраз в той момент, коли адміністрація Трампа закінчувала угоду зі зброєю, в спробі залишитися в хороших відносинах зі стороною Трампа. Ця угода стала політичною перемогою для Порошенка, якому належить жорстке переобрання в березні і для Трампа, якого звинувачують в поступках Росії ".

Тобто Медведчук з Порошенком почали війну з Бобом Мюллером? Я ридаю. Мюллера розлютили і він вирішив заодно зайнятися і нашими політиками. Однак головне, на що я хочу звернути увагу знову повертаючись до статті, для мене було це. "Український уряд найняв Хейлі Барбура, колишнього голову Республіканського національного комітету і партнера-засновника BGR Group, для лобіювання в Сполучених Штатах відразу після обрання Трампа, згідно з реєстраційними документами, поданими до Міністерства юстиції. Ед Роджерс, голова BGR, був також найнятий для лобістської роботи. Фірма має зв'язки з Білим домом Трампа: команда переходу Трампа провела зустрічі з лобістами в офісах BGR Group". Мене тут зацікавила BGR Group. Далі буде детектив, але з я дивлюся, що тексту вже багато і інформації в ньому теж, а мені ще цей пазл збирати і збирати, тому я, напевно, на BGR Group перерву і зроблю дві частини. А поки буду дописувати другу частину. Буде цікаво, обіцяю.

ofeliyadd

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/278863.html

Tags: зброя, хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments