olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про нові геополітичні проблеми.

*
Путін дуже хитрий і норовливий політик. Але Путін - не Сталін. Він наполегливо робить все навпаки, що робив Сталін і ніколи не думає про наслідки своїх дій. Наприклад, невже для того, щоб віддати японцям частину Курильських островів треба було на очах в усього світу окупувати Крим і Донбас. Або нариватися на санкції, міжнародну ізоляцію і перетворити миролюбних українців у ворогів агресивної Росії, - прискорити створення молодої ображеної української нації. Такого в Європі ще не було.

Як тільки Росія в 2014 році окупувала Крим і Донбас, так тут же, у всьому світі, оголилися старі світові рани - німецький Кенісберг, японські Курили, китайський Тайвань. Зараз Путін сподівається заручиться дружбою і підтримкою з високорозвиненою Японією і на прорив в міжнародній ізоляції, в обмін на здачу Курильських островів. Для початку, гарантом угоди, за власний кошт японців, повинен бути побудований газопровід «Сахалін-Хоккайдо» - це замість «Сила Сибіру» в Китай. Переговори про Курили свідчать, що Путін дуже поспішає. Виявляється, час для очікувань і маневрів закінчується не тільки в України, а й у путінської Росії. Путін надто довго розраховував на Трампа, якому вже не до допомоги російському президенту.

Стрімкі переговори Путіна щодо Курил з Японією, як різкий розворот Москви від Пекіна до Токіо, навряд чи сподобається Китаю, у якого свої історичні претензії до російського Далекого Сходу. Загостриться також проблема незалежності демократичного Тайваню.

А на черзі Кенісберг, - треба ж колись віддавати німцям сакральне «місце 1000-літньої німецької слави», джерело Першого, Другого і Третього німецького рейху. Передбачається, що «Північний потік» Путіна і обіцянки загальних перспектив тільки допоможе Німеччині швидше домогтися відновлення «історичної справедливості» і повернути собі Кенісберг. Німці вже навчилися дражнити американців. Союз багатої і високотехнологічної Німеччини і збіднілої, але агресивної Росії, в обмін за повернення Кенісберга - ось нова «блакитна мрія» Путіна, який заплутався у своїх же геополітичних інтригах .

Після 2014 року він вже не знає до кого приткнутися. Але цей план союзу Німеччини і Росії - реальна загроза цілісності ЄС та євроатлантичної солідарності з Америкою. Будь-який союз Німеччини з путінською Росією - це історичний виклик для США. Так що це не тільки наша проблема - загроза таємної змови Росії і Німеччини, за рахунок національних інтересів і цілісності України (другий пакт Молотова-Ріббентропа). Зараз вся Європа боїться зближення Німеччини та Росії. Те, що у Путіна не вийшло з американцями (Трампом) - таємна змова про розподіл зон впливу в світі, він спробує здійснити, конкретно з Японією - на сході і з Германіею- на заході.

Путін намагається зробити, те чого не зміг зробити, ні Гітлер, ні Сталін. За рахунок роздачі спадщини Сталіна (СРСР) і загальної дестабілізації міжнародних відносин у світі, він хоче швидко створити геополітичну вісь «Берлін-Москва-Токіо». Ось будуть здивовані таким різким геополітичним маневром США і Пекін. При цьому, Путін розраховує скористатися наростаючими протиріччями між США і Китаєм. Але, не дивлячись на конфлікт Китаю і США, їм доведеться створити міжнародний альянс для геополітичного стримування, знекровлення і переформатування Росії, відповідно, її реального місця в світі.

А все в цьому світі починалося в 2014 році, з захоплення і окупації Росією Криму та Донбасу. До 2020-2024 року це процес виллється в ланцюгову реакцію наростаючих взаємопов'язаних геополітичних проблем, а також реанімацію старих повоєнних ран. І чим швидше Росія буде роздавати свої землі, в надії вирватися з міжнародної ізоляції і режиму санкцій, тим швидше ми повернемо тимчасово окуповані території Криму і Донбасу.

А після повернення Криму і Донбасу Україні, Курил -Японії і Кенісберга - Німеччині, світ остаточно зміниться.

Стабільним і ефективним міжнародним відносинам будуть потрібні «новий ООН» і «нові Гельсінкі» без Путіна, але з новою Росією.

Виктор Небоженко

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/279292.html

Tags: к Росія і світ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Зливаємо воду ...

  * © Для тих хто має приватний будинок. DEFREEZE® - нетоксична рідина світло-жовтого кольору, що складається з природного гексагідрату хлориду…

 • © Велопрогулянка. ;)

  * © Сьогодні прогулялася з дачі в райцентр на велосипеді. Ну, там на базар, у супермаркети ... Проїхала не багато, всього 30 кілометрів, з зупинками…

 • © 14 вересня. Сьогодні Семен Літо продає.

  * © Сьогдні День Семена літопродавця. Недолюблює Семен літо, не подобається йому спека, і тому він кожного року, 14 вересня влаштовує торги - продає…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments