olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

"Сприйняття - це все. Якщо зміниться воно - зміниться сам світ ": цитати з вчення Карлоса Кастанеди

*
Карлос Сесар Сальвадор Аран Кастанеда - доктор філософії, американський письменник, антрополог, етнограф, мислитель - містик. Його твори (а це 12 книг -бестселлеров), розійшлися тиражем в 28 мільйонів екземплярів на 17 мовах. Вони присвячені викладу езотеричного вчення про «Шляхи знання» індіанця племені яки дона Хуана Матуса, з яким, за твердженням письменника він зустрівся в 1960 році, і той відкрив йому вчення, засноване на традиціях стародавньої Мексики - так званий «Шлях воїна».У книгах Карлос описував уявлення Хуана Матуса, який постає мудрим шаманом, про світ, в основі якого лежать невідомі для європейця поняття. Кастанеда представив новий устрій світу, на яке вплинула соціалізація.

Для одних вони стали одкровенням, для інших - дверима в новий світ, треті просто з цікавістю читають про нову точку зору на світ. Сам Кастанеда використовував для цього підходу термін "магія", проте, за його словами, це поняття не повністю передає суть вчення, заснованого на традиціях древніх.

1. Роби так, немов це сон. Дій сміливо і не шукай виправдань.

2. Люди, як правило, не віддають собі звіту в тому, що в будь-який момент можуть викинути зі свого життя все що завгодно. В будь-який час. Миттєво.

3. Якщо тобі не подобається те, що ти отримуєш, зміни те, що ти віддаєш. Людина може зробити набагато більше і діяти набагато краще. Вона допускає тільки одну-єдину помилку - вона думає, що в її розпорядженні багато часу.

4. Кожен з нас сам робить себе або нещасним, або сильним. Обсяг роботи, необхідної і в першому, і в другому випадку, - один і той же.

5. Є маса речей, які ти зараз робиш, і які здавалися б тобі божевільними десять років тому. Ці речі самі по собі не змінилися. Змінилася твоя ідея щодо самого себе. Те, що було абсолютно неможливим тоді, можливо зараз.

6. Не пояснюй занадто багато. Коли ти пояснюєш, чому ти не можеш робити те або інше, насправді ти вибачаєшся за свої недоліки, сподіваючись, що ті, хто слухає тебе будуть добрі і пробачать їх.

7. Кожен йде своїм шляхом. Але всІ дороги все одно йдуть в нікуди. Значить, весь сенс в самій дорозі, як по ній йти ... Якщо йдеш із задоволенням, значить, це твоя дорога. Якщо тобі погано - в будь-який момент можеш зійти з неї, як би далеко не зайшов. І це буде правильно.

8. Головна перешкода більшості людей - внутрішній діалог. Коли людина навчиться зупиняти його, все стає можливим. Найнеймовірніші проекти стають здійсненними.

9. Занепокоєння неминуче робить людину доступною, вона мимоволі розкривається. Тривога змушує її в розпачі чіплятися за що попало, а зачепившись, вона вже повинна виснажити або себе, або те, за що зачепилася.

10. Воля-це те, що змушує тебе перемагати тоді, коли твій розум говорить тобі, що ти переможений.

11. Марно витрачати все своє життя на один єдиний шлях, особливо, якщо цей шлях не має серця.

12. Нам знадобиться весь наш час і вся наша енергія, щоб перемогти ідіотизм в собі. Це і є те, що має значення. Решта не має ніякої ваги ...

13. Щоб все почати знову - нам потрібно розлучитисяз минулим.

14. Кожен з нас все життя веде боротьбу проти своїх старих "я".

15. Єдиний по-справжньому мудрий порадник, який у нас є, - це смерть. Кожен раз, коли ти відчуваєш, як це часто з тобою буває, що все складається дуже погано і ти на межі повного краху, повернись наліво і запитай у своєї смерті, чи це насправді так. І твоя смерть відповість, що ти помиляєшся, і що крім її дотику немає нічого, що дійсно мало б значення. Твоя смерть скаже: "Але я ж ще не торкнулася тебе!"

https:/nesnilos.com/ljudi/vosprijatie-jeto-vse-izmenitsja-ono-izmenitsja-sam-mir-15-glubokih-citat-iz-uchenija-karlosa-kastanedy/

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/291259.html

Tags: Цитати.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Приємного дня ! ;)

  * © ... не дивлячись на те що гримить. ;) Фото: olga_den_f ; 15.06.2021

 • © Що це за рослина ?

  * © Росте ця рослинка у мене вже давно. Більше 10 років. Колись давно я купувала насіння квітів у пакетику. Не пам'ятаю як ті квіти називалися, і…

 • Черговий крок у прірву.

  * ЦВК, підконтрольна офісу президента, не зареєструвала ініціативну групу, зібрану Юлією Тимошенко і «Батьківщиною» для старту всеукраїнського…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments