olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Category:

© Вишенька на торт.

*
© Купили торт. У супермаркеті. Нарізний. На шматку вагою у пів кілограма одна вишенька. Як кажуть "і вишенька на торт".

ОДНА !!! І як тепер її ділити ? Така красива, виблискує, приваблює ! І ... ОДНА !

І що нам тепер ? Сідати в рядочок, і рахувати як у дитсадочку : "Еники, Беники їли вареники ... ", кому ж вишенька дістанеться ? ;)))

Чи ми не в Україні живемо ? Чи в україні вишні перестали родити ? Чи взагалі перевелись ... вишні ? Чи може їх шпаки влітку поїли ?

Якби я знала яквони її, ту вишеньку, готують, то влітку б приготувала, відер п'ять.;) У мене в садку вишень чималенько було.;)

А зараз, щоб компенсувати недостаток вишеньок, я дістала з морозилки малину, посипала її цукром ... і в прикуску з тортиком, ложкою ! Смакота !!! Тільки смакота малинова ... не вишнева.;))

Якщо хтось знає як приготувати вишеньки для тортика, напишіть будь ласка в коментах. Може в мене в саду наступного літа вродять.;)))

Вишенька на торт

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/292027.html

Tags: Про своє, Щоденник
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments