olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

От вам і "Кучму геть !"

*
От вам і майдани, от вам і "Кучму геть !". От вам і гучні заяви, і неофіційні розслідування.

Виходить, що вимагати від влади треба виконання передвиборчих обіцянок і ДІЙ в інтересах народу. Також, вимагати створення та прийняття закону, про відстороненя від влади, якщо обіцянки не виконуються, а дії не відповідають інтересам народу.

А кричати "ГЕТЬ !", до пуття не розуміючи за що, не маючи доказів злочину, а лише припущення, недоречно. І не важливо про кого іде мова, хоч про Юлю, хоч про Порошенка, хоч про того ж кандидата Зеленського, професія якого багатьох так бісить.

=================

" Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє про відсутність доказів провини другого президента Леоніда Кучми в організації вбивства Георгія Гонгадзе.

"У мене немає юридичних доказів того, що особисто Кучма давав команду на знищення Гонгадзе", - сказав Луценко в ефірі "В гостях у Дмитра Гордона" в понеділок увечері.

Фактично, Юрій Луценко визнав, що вся акція "Україна без Кучми" ( на хвилиночку ! ), одним з керівників якої він був, грунтувалася на домислах.

Нинішній генпрокурор, нагадаю, виступив тоді в ролі провокатора (українського Гапона), який зібрав опозиціонерів і 9 березня кинув їх на Беркут, який охороняв Банкову. Згодом молоді опозиційні політики були засуджені на різні терміни, а провокатор Луценко не постраждав.

Тепер же Юрій Віталійович визнається, що ніяких підтверджень того, що Кучма "замовив" Гонгадзе, не існує." - v_n_zb.

Сrossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/293056.html

Tags: розслідування
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments