olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Про Юлю і Петю, і про мріїї Вови.

*
© Українці - унікальна нація.

З одного боку, вони ніби волелюбні, і правильно розповідають про те, що московітам потрібен цар, і лають всіх депутатів кажучи, що вони всі однакові, але ...

Коли приходить час чергових виборів, вони пильно починають придивлятися до депутатів, саме до тих, про яких казали що вони всі однакові. Кожен обирає собі кумира, за принципами відомими лише одному Святому Богу, і починає на того кумира молитися.

І все б нічого, добре, вибирай собі, і молися на нього, ми ж у вільній країні живемо. Так ні ! Він (вона) не просто молиться собі тихенько, він (вона) починає ненавидіти всіх, хто молиться, або симпатизує якомусь іншому депутату, або просто згадує якогось іншого депутата. Починає розказувати, що обирати на виборах потрібно саме його кумира, а якщо з ним не погожуються, то починає звинувачувати свого опонента у підігруванні московітам.

Шановні українці !

Петя і Юля - це "курчата з під однієї квочки" ! В політику вони обоє однаково прийшли з бізнесу, і виховувалися в середовищі наскрізь пронизаному корупцією. Відрізняються ці "вже дорослі курчата" лише тим, що один з них "півник", тобто особа чоловічого роду, а друга "куричка", тобто особа жіночого роду. Через ці відмінності, одна з них відмовилася від ведення бізнесу, переклавши його, як і належить особі жіночого роду, на плечі свого чоловіка, а другий, не дивлячись на те, що закон цього не дозволяє, і по цей день є власником величезних активів, не забуваючи про те, що він як особа чоловічого роду, має бути добутчиком для соєї сім'ї. А якщо він є одночасно власником великих активів і Президентом, то це означає що він головний олігарх країни, і не може існувати осторонь корупційних схем які в нашій країні нікуди не поділися.

Інші відмінності між ними не такі важливі, і тому Петьолюбам і Юльолюбам сперечатися немає сенсу, тому що ці сперечання - і є найбільша мрія Вови.

Вова, навіть коли спить, мріє про те щоб українці між собою перегризлися і почали битися, і тим самим дали йому привід повести широкомасштабну операцію по спасінню братського українского народу від кровопролиття і громадянської війни, а заодне і окупацію України повністю.

Тож, шановні співвітчизники, обирайте собі політиків за своїми смаками, можете на них навіть молитися, тільки потайки, щоб про те ніхто навіть не знав, у нас же в кінці кінців таємне голосування. Але не сперечайтеся і не бийтеся через неспівпаіння симпатій до політиків на радість Вові.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/294041.html

Tags: Роздуми., вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments