olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

В Україні зміниться порядок проведення інвентаризації земель.

*
До Державного земкадастру будуть внесені відомості про: невитребувані, нерозподілені земельні ділянки, земельні ділянки під польовими дорогами, земельні ділянки під полезахисними лісосмугами, сам масив земель сільськогосподарського призначення.

Міністерство аграрної політики та продовольства оприлюднило проект підзаконного акту ( http:/minagro.gov.ua/node/26787?fbclid=IwAR2fHaKMoBuBhHY8s_iEe2KxGexDRae6uJ_gmC188j9VbJCTYgcL4QwnFwI ), необхідного для реалізації закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Вказані зміни надають можливість проводити інвентаризацію масивів земель сільськогосподарського призначення.

Як наслідок, до Державного земельного кадастру будуть внесені відомості про: невитребувані, нерозподілені земельні ділянки, земельні ділянки під польовими дорогами, земельні ділянки під полезахисними лісосмугами, сам масив земель сільськогосподарського призначення.

Зазначається, що внесення до Державного земельного кадастру відомостей про усі земельні ділянки і наступне оформлення прав на них матиме такі результати: наповнення місцевих бюджетів для органів місцевого самоврядування завдяки платі за землю, для землекористувачів – можливість скористатися механізмом консолідації, закладеним у вищезгаданому законі.

Вказані зміни Кабмін має затвердити до кінця березня поточного року.

http:/agro-business.com.ua/agrobusiness/item/12839-v-ukraini-zminytsia-poriadok-provedennia-inventaryzatsii-zemel.html


Фото: olga_den_f

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/296028.html

Tags: про Землю
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments