olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Медичну реформу на зад ?

*


Уляну Супрун відсторонили від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд Києва за депутатським позовом заборонив Уляні Супрун виконувати повноваження міністра.

Зроблено це за позовом нардепа від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука. Того самого Мосійчука, якому закидали хабарництво й лобіювання інтересів бурштинокопачів, з якого знімали депутатську недоторканність й арештовували. А ще, це той нардеп, якого бачили на відео знятому агентом НАБУ Катериною, де він обіцяв усе "порєшать" за винагороду.

Й тепер цей Мосійчук домігся відсторонення від посади Супрун.

До Супрун в країні ставлення не однозначне. Одні її лають, а інші хвалять.

Є, наприклад таке :

Супрун виконувала обов'язки міністра охорони здоров'я з 2016 року. Саме вона взялася реформовувати нашу напівмертву медичну галузь, завдяки їй ми вже отримали сімейних лікарів з гідною зарплатою, якісні безкоштовні вакцини й ліки, закуплені коштом бюджету за нижчою ціною, ніж було за її попередників. Завдяки Уляні Супрун влітку ми мали отримати другий етап медреформи з півсотнею безкоштовних аналізів та операцій. Хоча це звучить, як диво, але насправді все можна було зробити і раніше, адже Міністерство охорони здоров'я найбагатше відомство в країні.

Проблема було лише в одному – у корупції, у розкраданні бюджету міністерства й у хабарях, на яких десятиліттями наживалися так звані медичні світила, присмоктавшись до МОЗУ наче п'явки. Проте Уляна Супрун їм кисень перекрила, тоді й виявилося, що грошей цілком достатньо, аби зробити в Україні якісну і дійсно безкоштовну для простих громадян медицину.

Але ті "медичні світила" і політики, які кришували МОЗ і наживалися на тому, почали поливати Супрун брудом, бо їм не цікаво, щоб державні гроші оминали їхні кишені. Зрозумівши, що ані зламати, ані домовитися з Супрун не вийде, проти неї почали брудну інформаційну війну з намаганням дискредитувати.

Виявилося, що її немає на чому підловити: освіта у неї профільна, досвід роботи за спеціальністю гідний (вона професор медицини, яка працювала в американські лікарні) і найстрашніше – хабарів не бере. Не з'явилося у неї за час керування Міністерством охорони здоров'я ні новенького Lexus, ні будинку під Києвом, переписаного на родичів… Тому й довелося нашим політикам-лобістам використати проти Супрун останній з наявних інструментів – вітчизняну Феміду: сліпу, але ласу до грошей.

На останок зазначу: якщо Супрун таки відсторонять від посади – це, звісно, для неї буде ударом. Розчарована повернеться до роботи професора медицини у благословенні Сполучені Штати. А ми залишимося в Україні сам на сам з політиками-казнокрадами! Єдине, що зараз можемо – відстояти Супрун на посаді.

https:/24tv.ua/ru/artem_ovdienko_tag6255

І кілька годин тому на підтримку Уляни Супрун виступив прем'єр Володимир Гройсман. На своїй Facebook-сторінці голова уряду написав, зокрема, що зупиняти реформу і допустити повернення в медичну галузь корупції не можна. "Ми розпочали зміни. Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги!", - додав прем'єр, оприлюднивши свій пост із хештегом "підтримую Супрун".

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/282617.html

Tags: хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments