olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Особиста неприязнь до Петра Олексійовича ? Зовсім ні.

*
Пройшов черговий «Зліт безальтернативності Президента Порошенко». Має бути ще багато, так як влада явно вирішила перемагати виборців не вмінням, а числом.

Мені регулярно натякають, що у мене якась особиста неприязнь до Петра Олексійовича, і ця неприязнь заважає мені побачити об'єктивні недоліки інших кандидатів. Зовсім ні. Я не вважаю Папа вселенським злом. Для мене і багатьох експертів він той, хто вже використав свій президентський шанс. Використав так невдало, що тепер для нього на перше місце вийшли проблеми безпеки - особистої та матеріальної. Так як після Віктора Януковича колишніх президентів у нас ще не садять, але вже судять.

Ось уявіть, чим займеться Володимир Зеленський, якщо програє ці вибори? Він повернеться в своє шоу і буде напружено відновлювати те, що зруйновано його злегка авантюрним походом у владу (хоча і матеріалів для сатири у нього явно додасться). А попутно зважувати доцільність участі у виборах в Раду.

А Юлія Тимошенко в цьому випадку в Раду піде точно. І за українською традицією отримає найбільшу фракцію. І вже з Ради стане готувати акцію «Україна без ПАПа», досвіду їй не позичати.

Те ж саме Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та інші помітні патріотичні опозиціонери. Ніхто з них не побіжить за кордон, не спробує вивозити цінності, виводити кошти і виконувати інші пункти панічної евакуації.

Тому що їх немає в чому звинуватити: у всьому, що можна було - давно і безрезультатно звинуватили.

А якщо / коли програє Петро Порошенко? Ви уявляєте, скільки розслідувань чекає його особисто і його оточення?

«Південний котел», Іловайськ, Дебальцеве, вихід Гиркина зі Слов'янська, прохід катерів під мостом - хто давав накази? «Мінські домовленості» з порушенням Конституції. Хто наживався на військових поставках - знамениті катера «Гюрза»? Неконституційні призначення - НАБУ, ДБР і т.д. Організація фальсифікацій на виборах. Політична корупція в Раді і не тільки.

Тут список вийде набагато довший, ніж список кандидатів в президенти ...

Так що ПАП свій шанс розтринькав. І залишати його не можна хоча б тому, що він занадто не хоче стати доторканним.

Інші кандидати поки шансу не мали, тому будь-який з них апріорі краще: змінюваність влади дає надію.

А уявіть, наскільки було б відповідальніше правління ПАПа , якби за Конституцією у нас був лише один президентський термін?

А якби ми взагалі обійшлися без цієї всевладної, але непідконтрольною суспільству посади?

Олександр Кочетков.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/284095.html

Tags: вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments