olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вухо при отиті лікують краплями для носа.

*
Коли виникає запалення у носоглотці, воно може швидко поширитися на вуха. Підвищується температура, починає стріляти, глухнути чи боліти вухо, голова, значить інфекція вже проникла далі.

— Заклало ніс. Промивала сольовим розчином, капала евказоліном. За день-другий відчула, що вухо заклало. Продуваю, ковтаю, а відчуття закладеності не зникає. Не болить. Уже й нежить минула, а вухо якесь глухе залишилося, — каже 46-річна Олена Коломієць із Києва.

— Думаю, треба йти до лора. Може, щось у те вухо слід покапати. Я не хотіла, але лікар наполіг пропити антибіотики. Мовляв, залишки недолікованої інфекції можуть спричинити глухоту. Назначив промивання носа. І аж три різні бризкалки у ніс, а не у вухо. Нащо, як соплі вже минули? А як перепитала, чи можна їх у вухо капати, аж розсердився. Сказав, що я неправильно лікувала нежить. Носовий хід слід закапати, а тоді лягти на вухо на той бік, куди капала. І краплі стечуть куди слід. А у вухо лити нічого не можна. Слух повернувся за два тижні.

— Коли виникає запалення у носоглотці, воно може швидко поширитися на вуха, — каже столичний отоларинголог 59-річний Сергій Самченко. — Золоте правило — на третій-четвертий день недуги маєте спостерігати поліпшення, а не погіршення. Цього часу достатньо, щоб організм справився з вірусною інфекцію.

— Підвищується температура, починає стріляти, глухнути чи боліти вухо, голова, значить інфекція проникла далі. Особливо якщо хвороба надокучає не перший день. Може, розвинулася бактеріальна інфекція. Її слід вбивати лише антибіотиком. Бо решта антисептиків не допомагають.

Хворим з отитами завжди призначають краплі для носа. Вони звужують судини та знімають набряк між носом і вухом.

— Ні в якому разі не лізьте у вухо самі. Не можна його чистити, гріти. Якщо є температура, всілякі компреси лише сприятимуть поширенню інфекції.

Грип відрізняється від застуди сильним головним болем

— Нічого нового щодо лікування застуди я не скажу. Потрібно багато пити й ходити в туалет, щоб виводити хвороботворні токсини, — каже отоларинголог Сергій Самченко. — Не збивати температуру до 38–39 градусів. Хто як переносить. Їсти мало. Лише коли хочеться. І то щось легке. Варто сидіти вдома. Не створюйте додаткового навантаження на організм. І не поширюйте інфекції, не заражайте інших.

— Грип не переплутаєш з іншим вірусом. Він дає сильну інтоксикацію. Головний біль і ломота в тілі така, що важко піднятися з ліжка. А при іншому вірусі з температурою є змога ще й удома прибирати.

Юлія СУЛИК, https:/gazeta.ua/articles/health-newspaper/_vuho-pri-otiti-likuyut-kraplyami-dlya-nosa/816917

Синуфорте инструкция и цена в аптеках - https:/tabletki.ua/%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5/

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/284595.html

Tags: Вуха, Для носа.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Пилова буря.

  * © Вчора (12 квітня) у нас була пилова буря. Світа Божого не видно було за пилюкою. Поля пересохші і сильний вітер змітав верхній шар ґрунту і…

 • © То пережитки давнини ...

  * Тарас Шевченко : - Село! І серце одпочине: Село у нашій Україні — Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі…

 • © Проліски.

  * © Цвітіння триває. ;) Фото: olga_den_f Фото: olga_den_f

promo olga_den_f Березень 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments