olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Не весела хроніка тиждня.

*
© Почалося це в понеділок 4 лютого. Я прокинулася в якомусь недоброму стані. Коли встала, то ходила по хаті і мені здавалося що стіни, і всі довколішні предмети якось неприродно хитаються. Складалося таке враження, ніби всі предмети у воді, і їхні контури весь час змінюються від того, що вода хвилюється.

Я ходила по кімнатах тримаючись час від часу за стіни. Потім я ходила з дому у різних своїх справах, і стан був такий, наче я не спала тиждень. Ввечері поміряла темперетуру 36 рівно.

У такому стані я прошкандибала два дні - понеділок і вівторок.

У середу зранку, темперетура підстибнула до 37 і 5. І так протрималася також два дні.

На ранок п'ятниці у мене різко заболіло у трохеї. Зразу ! Не боліло перед тим ні горло, ні нежитю не було. Мікроби вирішили мене їсти починаючи з трохеї ... Кашель неймовірний. Температура 37 і 5 стабільна, як життя при Янику, третій день. Побігла у лікарню.

Нарешті підписала декларацію про обслуговування у нашій лікарні. Лікар мене послухала, сказала що в грудній клітці все клекоче, виписала антибіотик і ще щось, і направлення на флюорогафію. Зробила флюорографию побігла додому.

По дорозі купила ліки. Випила дома антибіотик, і під вечір температура була вже 35 і 5. На тій відмітці протрималась добу і знову на своє місце 37 і 5. І знову стабільність.

Кашель не просто страшний, а страшенний. Ну і нежить до пари кашлю прийшов. А куди ж без нього ? Слабкість, ледве ноги переставляю. Так пройшов тиждень. У вівторок до лікаря.

Прийшов вівторок. Попленталась до лікаря. Ледве добрела. А там черга, не дивлячись на те, що повинно було бути по запису. Час просиділа під кабінетом. Зайшла. Лікар подивиласяна мене квадратними очима. Виписала направлення до ЛОРіків і на рентген, на предмет гаймориту.

Середа. Ходила до ЛОРіків (це їх так лагідно назвала моя лікар ;))). Сказали що є підозра на те, що нежить заліз у вуха і викликав отит. Чим далі тим "веселіше" ... Отак мене атакують дрібні істоти. Хочуть мене з'їсти, але я проти. Ось така не весела хроніка тиждня.

Ох ... Завтра на рентген ... на предмет гаймориту ...

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/300970.html

Tags: Віруси і бактерії, Про своє
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • © Дідько насіяв.

  * © Таку рослину міг насіяти лише Дідько Лисий щоб нашкодити людям. І росте тепер така гидота скрізь. А якщо заведеться в саду чи на городі, то так…

 • © Перші.

  * © Зацвіли перші нарциси. Вони низенького зросту, а сьогодні хлюпнув ливень, тож трохи їх забгуднив розкисшим ґрунтом. Фото: olga_den_f…

 • © Злісний шкідницюра.

  * © Почалося. Повилазили кравчики і давай щосили ритися. Вигони перериті повністю, нора біля нори. Лізуть на городи, у садки, у квітники. Покищо…

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments