olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про монетізацію субсидій.

*
Сідайте, друзі, я розкажу вам, як влада знову надурила людей.

Отже, ПОПу потрібні рейтинги. Він вже проявив своє чуйне ставлення до діток, зробивши селфі з хлопчиком. Подробиці ви знаєте. Це "диво" нічого йому не коштувало, тому з цим піарчиком він справився легко. Але то піар, він суттєво не вплине на рейтинг. Для цього потрібно щось дійсно забійне, хайпове, таке, щоб люди це відчули.

І от якраз під вибори, влада анонсує "величний" і "турботливий" жест - монетизація субсидій! А ще збільшення пенсій!

ВАУ!!! МАТІР БОЖА, ЦАРИЦЯ НЕБЕСНА! Пенсіонери і малоімущщі (більшість населення) у захваті - ОТ ЖЕ Ж, БЛАГОДЄТЄЛЬ!

Та почекайте ... Зазвичай, коли влада вголос анонсує щось приємне, то в нею за спиною неодмінно сховане щось таке, від чого ця "приємність" в горлянці застрягає. Тож давайте заглянемо їм за спину і подивимось на те, про що ПОП ні словом не промовився.

А там для пенсіонерів і малозабезпечених схована велика панська дуля! От прямо вам під ніс!

Спитаєте, це ж чому? А я відповім.

Ви ж чули, що тепер за борг у більш ніж 340 грн. родину, людину будуть позбавляти субсидій? Звісно, чули. А тепер подумайте, чи багато в нас залишилось таких, в яких боргів немає? Ні, вони звісно є, але відсоток тих, у кого "заборгованність" висить, значно перевищує тих, хто віддає останнє, але сплачує все. Та й коммунальники зараз шлють людям такі платіжки, з такими сумами, що люди просто відмовляються ( і це правильно) платити незрозуміло за що.

Так, людям кажуть, що платіжки переглянуть, але поки суть та діло, заборгованість у вас буде. І це факт!

Тож ніяких виплат очікувати не варто! Та й смішні ці виплати - близько 1500 грн. При сумах у 3000-5000 грн. у платіжках. Та й ті ще спробуй отримати. Тож ПОП, коли мова зайшла про гроші, провів розкішний "разводняк", піднявши свій рейтинг серед неграмотних, злиденних і обікрадених стариків. Людей знову розіграли, показавши їм чималу дулю! І щось мені підказує, що наступна схема торкнеться житла українців- боржників, яких дедалі стає все більше і більше. Тож спостерігаємо далі! Далі буде ...

Гримм Пэйн, Facedook.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/285233.html

Tags: Про Субсидії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 68 comments

Recent Posts from This Journal