olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про "Марш злих харків'ян".

*
Харків'яни вимагають від міської влади виконати рішення суду, який призупинив подорожчання проїзду в метро, трамваях і тролейбусах.

Учасники мітингу, що проходив 23 лютого, перед головним входом до будівлі мерії Харкова, близько 15:45 пішою ходою вирушили вулицею Сумською в напрямку готелю "Національ" на проспекті Науки, де мешкає мер Геннадій Кернес.

Люди тримали національні прапори, символіку кількох громадських організацій, а також плакати з написами "Сервис в начале. 8 грн потом", "Метро по 5", "Гена, не грай в наперстки з громадою", "Кернесу закон не писан", "Отставка Кернеса – спасенне Харькова", "Мы за прозрачную деятельность", "Закон – не політика, це обов'язок!" та інші.

Мешканці Харкова вимагають від міської влади виконувати рішення суду та повернути вартість проїзду в метро до 5 грн, у трамвая, тролейбусах – до 4 грн. "Вимога до міської влади одна – виконувати законні рішення суду і закони України", - підкреслив організатор мітингу, депутат Харківської міськради Ігор Черняк.

На думку мітингувальників, якщо всі органи місцевої влади в Україні припинять виконувати судові рішення, як це сталося в Харкові, у державі розпочнеться анархія. "У Харкові зараз класичний феодалізм, тому що всі рішення в місті ухвалює одна людина, яка плює на закон", - підкреслив один із протестувальників, виступаючи перед громадою.

У ході, що отримала назву "Марш злих харків'ян", за відомостями поліції, брали участь близько 300 громадян. Водночас, місцеві ЗМІ, представники яких знаходились подій на місці, оцінюють кількість учасників від 400 до 1 тисячі осіб.

Рух автомобільного транспорту за маршрутом пересування колони було перекрито. Охорону громадського порядку здійснювали 120 поліцейських.
Проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

6 лютого харків'яни у зв'язку із подорожчанням вартості проїзду у метро масово поповняли електронні картки.

харків'яни подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Суд ухвали призупинити підвищення тарифу, однак міська влада проігнорувала цю ухвалу.

https:/kh.depo.ua/ukr/kh/u-harkovi-kolona-zlih-harkiv-yan-virushila-do-rezidenciyi-kernesa-foto-20190223921119?fbclid=IwAR3mhL7es5dHPtkBnqVQ9yNyTVQKGv_Na6jga_kTK94cIj3FG6aDrWdZCgs

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/304403.html

Tags: Тарифи, Харківські новини
Subscribe

Posts from This Journal “Харківські новини” Tag

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments