olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Вправи для очей при короткозорості.

*
Існує ряд вправ, що сприяють поліпшенню току і циркуляції крові в тканинах ока, загальному зміцненню зорового органу, зняття напруги. Головна умова гімнастики для очей – це систематичне виконання, тільки в цьому випадку буде помітний результат. Зазвичай її призначають в складі комплексного лікування захворювання. Найбільш ефективні такі вправи для очей при короткозорості:

* З відкритими очима спробуйте перед собою в повітрі намалювати повільно і без різких рухів цифру 8. Вправа допомагає зняти напругу в очах і розслабити м’язи.

* Відкрийте широко очі, потім примружте і закрийте очі. Ця гімнастика сприяє м’язовому зміцнення, тому людина зможе дивитися в далечінь, не примруживши очі.

* Порухайте очима вгору-вниз, потім вліво-вправо по прямій вертикалі і горизонталі. Після цього виконайте кілька обертальних рухів за годинниковою стрілкою і у зворотний бік. Така нескладна зарядка допоможе поліпшити кровообіг в системі зорових органів.

Tags: Для Глаз
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments