olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Чому 5 років жували соплі ?

*
© Після скандальних матеріалів журналістського розслідування, порохолюби почали кричати що журналісти злили у відкритий доступ схему, без якої наша армія залишиться без працездатної бойової техніки. Усьо пропало, і нам усім капець.

Просте запитання : "А чому 5 років жували соплі і не налагодили власне виробництво тих комплектуючих ?"

Ніколи не повірю, що у хах:лів руки ростуть із сраки, і вони настільки тупі, щоб за п'ять (!!!) років не придумати як зробити ті довбані комплектуючи, щоб не купувати їх у ка:цапів !

Просто ніхто не бив тривогу, що треба зробити "оте" і "оте". Не давав завдання зробити ті "залізяки", або ще гірше - не дали зробити, через те, що заробляли, разом з ка:цапами.

Якби звернулися до народу з таким завданням, то люди б зробили ті залізяки вже давно ... в гаражах ... Не кажучи вже про підприємства, які мають хоч і застарілу, але все ще досить сильну виробничу базу.

Припущення про те, що Україна не може освоїти виробництво комплектуючих для бронетехніки, звучить просто безглуздо !

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/306791.html

Tags: Загадки, Запитання
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments