olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Секрети Наливайченка: елітна нерухомість нізвідки та робота на офшори (+ВІДЕО)

Протягом останніх років дружина екс-голови СБУ Валентина Наливайченка Олена отримала у подарунок земельні ділянки та елітну квартиру, а сам він працював у компанії доньки, яка вигравала державні тендери. Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

Як виявили журналісти, у 2010 році Олена Наливайченко отримала у подарунок квартиру площею майже в 400 квадратних метрів у столичному елітному комплексі "Альпійський", де вартість одного квадрату становить близько 3000 доларів.

НАЛИВАЙЧЕНКО 1

Таким чином, вартість подарованої квартири становить понад мільйон доларів. Журналістам не вдалося виявити, хто саме зробив цей подарунок.

Крім того, у 2015 році донька Наливайченка Ольга в один день отримала у подарунок 4 земельні ділянки, ще одну отримала його дружина. Загальна площа подарунків – понад 2 га. Цю землю Наливайченкам подарували батьки дружини екс-голови СБУ. Самі вони отримали ділянки ще за часів Ющенка, коли Наливайченко вперше очолив це силове відомство.

При цьому, як показало розслідування, ділянку розміром у 2 га, яку отримав тесть, оцінили за значно нижчою ціною – лише у 24 625 грн. Крім того, йому в обхід закону вдалося отримати дві ділянки з одним цільовим призначенням. Також при даруванні вдалося уникнути державного податку розміром в 5%.

Сам Наливайченко запевнив, що ні він, ні члени його родини, жодні подарунки від сторонніх людей у вигляді нерухомості не отримували.Також журналісти вияснили, що у 2008 році донька екс-глави СБУ Олена разом з його другом Сергієм Носенком заснувала компанію "Смайл Холдинг Україна". Спершу Наливайченко заперечував цей факт, але потім признав його.

У 2010 році сам екс-глава СБУ влаштувався туди на роботу. Як він стверджує – консультантом з іноземних інвестицій в Україну. У 2011 році компанію переписали на британську Smile Hold Limited, яка у свою чергу належить офшору з Белізу з невідомим власником.

І Носенко, і Наливайченко стверджують, що не мають жодного відношення до власності цією компанією. Тим не менше, сам Наливайченко продовжив працювати у ній і після зміни власника.

При цьому дочірні компанії "Смайл Трейдинг" і "Смайл Сервіс" вигравали багатомільйонні тендери у дочірніх компаній "Нафтогазу" як до, так і після зміни власності. Загалом протягом 2010 – 2012 років сума цих тендерів склала близько 60 млн гривень. Наливайченко стверджує, що не знав, що компанія належить офшорам.

Наразі він активно критикує присутність офшорів в українській економіці, стверджуючи, що це її сильно підриває.
Українська правда
Tags: СХЕМИ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments