olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Як вони вже задовбали !

(Оновлено)

© Ті хто рветься захищати російську мову в Україні, точуть державу з середини як черв'яки.

Чого ж ви, мовчали тоді, коли вас у своїй власній державі окац'аплювали ? Чому ж ви в ті часи, як раби підкорилися, і почали говорити мовою сусідньої країни ?

Коли хтось їде на ПМЖ в будь-яку країну світу, то з чого він починає там життя ? З вивчення мови !

А в Україні хочуть жити і говорити мовою, яку українцям нав'язали за часів совка. Оце так у нас "борються з совком". Отак у нас руйнують власну країну.

Захищають російську мову, а потім до нас із-за поребрика преться "русскій мір", допомогати захищати російську мову в Україні, на танках і Градах. І вбиває українців в Україні, і знищує українські села і міста.

Ну що за йолопи ?! Скільки ще можна захищати мову чужої держави у себе на Батьківщині ? Скільки ще оті горе-українці, які свого часу окаца'пилися, хто добровільно, а хто примусово, будуть товкти воду в ступі ??? Як вони вже задовбали !

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/311209.html

Tags: Дістали, русскій мір
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment