olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

Про Мураєва і Вілкула.

^
" Деякі політики мають обмежений термін придатності. Нещодавно я писав, що Мураєву заборонили в'їзд в РФ. А зараз прийшла така ж інформація і по Олександру Кефіру-Вілкулу, на користь якого знявся Мураєв.

Вілкул - людина Ахметова. Ахметов - бізнес-партнер ПАП. У РФ вважають, що Ахметов, проштовхуючи Вілкула, підіграє ПАП, відтягуючи голоси у головного кандидата від Кремля на цих виборах - Ю. Бойко. Це всім відомо. А там сказали, мовляв, "чуваки, у вас на двох стільцях сидіти не вийде" і тому вирішили показово покарати і Вілкула, і Мураєва. Все дуже просто.

Загалом, для цих двох - "русскій мір" фсьо. "Хазяїн нас кинув"))) Як я вже припускав, чекаємо їх фотографії з портретом Степана Бандери, так як пора змінювати цільову аудиторію)) ", - Sergey Naumovich, Facebook.

https:/olga-den-7.dreamwidth.org/287347.html

Tags: v. ch., хто є хто
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments