olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Сцена життя за вікном.

*
© Спостерігала з вікна за сойками.

На гілках сиділи три сойки. Дві на гілках зовсім поруч одна одної, і третя трохи нижче.

Одна з тих, що сиділи поруч, і та, що сиділа трох поодаль, попіднімали свої яскраві чуби на головах, і кумедно так кивали головами згори вниз. Напевно то були два парубки. ;)

А друга, з тих що поруч, сиділа нерухомо, струнко так, гордовито, ніби спостерігаючи за тими двома, як вони кивають головами. За її позу, я назвала її Королевою.

Потім, парубок, що поруч з Королевою, перестав кивати головою, і почав відламувати тоненьку гілочку. Відламав, і тримаючи гілочку у дзьобі, нахилив голову до лапок Королеви. Королева, судячи з усього, подивилася на гілочку, потім підняла одну лапку. Парубок нахилився ще нижче, і поклав гілочку на ту гілку, на якій сиділа Королева, не випускаючи її із дзьоба. Королева опустила лапку і притиснула гілочку до гілки. Прийняла подарунок. ;)))

Парубок, що сидів поодаль, відверто захвилювався, почав кричати і підлетів ближче. Але той, який подарував подарунок, розставив крила, грізно наїжачив пір'я, закричав і дав зрозуміти що третій тут зайвий.

Третій знову відлетів на відстань, а пара продовжувала сидіти зовсім поруч.

Ось таку сцену з життя пртахів я сьогодні спостерігала з вікна. Жаль сфотографувати не вийшло. З інтернету взяла фото сойок, щоб показати які вони, може хтось не знає ;).


Сойки. Фото: Миколай Богатирьов.

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/311983.html

Tags: Птахи.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments