olga_den_f (olga_den_f) wrote,
olga_den_f
olga_den_f

© Що буде якщо президентські перегони виграє Порошенко ?

*
© Якщо президентські перегони виграє Порошенко, то все залишиться так як є. А саме.

На Донбасі, гарантовано, 5-ть років буде війна. Армія буде модернізуватися, зміцнюватися. А як же по іншому ? В країні війна, значить армію треба зміцнювати. Україні, можливо, дадуть ще якусь зброю американці. Але використовувати її ніхто не буде, її відправлять на зберігання туди, де і джавеліни. Бо використання її заборонено ... якимись домовленостями.

З телевізора, ми будемо ще 5-ть років чути про успішні реформи. А виходячи з дому будемо ретельно шукати результати реформ, і не будемо їх знаходити. Звичайно будемо засмучуватися, через те що не знайшли, а потім будемо сами себе заспокоювати думками : "Нічого страшного, знайдемо ... іншим разом. Просто не там шукали. Телевізор же не може брехати ! Значить результати реформ десь повинні бути".

Ціни на газ будуть, гарантовано, рости ! І не тільки на газ, а і на електроенергію, і на комунальні послуги, і на бензин. І нічого дивного в цьому немає. Нам же вже 5-ть років розказують що це нормально, що ціни повинні бути як у Європі. І ще 5-ть років будуть розказувати що це нормально ! Бо ми ж ідемо у ЄС. І будуть казати з телевізора, що ми повинні радіти підвищенню тарифів і цін.

А зарплати у нас будуть наші, рідні - українські ! Бо ми ж ще не прийшли у ЄС. А якщо хтось хоче отримувати зарплати як у ЄС, то будь ласка - паняйте в ЄС, і там заробляйте собі зарплати як у ЄС. А гроші привозьте в Україну, щоб оплатити ціни на рівні європейських.

Далеко їхати ? Залишати сім'ю, рідну домівку ? Так зате ви побуваєте в ЄС, і побачите там своє тимчасове робоче місце, і своє тимчасове житло у якому можна перекантуватися після робочого дня. Більше ви там нічого не побачите, тому що робочий день для вас буде 12 годин. Та хіба це так важливо ? Зате ваша сім'я зможе оплатити український газ, який подається у ваш опалювальний котел з сусіднього села ! І у вашій хаті взимку буде тепло.

Ось така стабільність. Цікаво, чи всі хочуть такої стабільності ?

Crossposts: https://olga-den-f.dreamwidth.org/313524.html

Tags: Передбачення, вибори
Subscribe

promo olga_den_f march 19, 2016 17:35 13
Buy for 200 tokens
​* ( Розповідь жінки буде написана мовою - оригіналом, тобто суржиком Луганської області. ) Мені треба було проконсультуватися у лікаря, і дали мені направлення у обласну лікарню. Я підійшла до кабінету в якому йшов прийом. Біля кабінету сиділи на стільцях і стояли люди, я зайняла чергу. Раптом…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments